Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy katona, tuzolto, biztonsag...

Egy katona, tuzolto, biztonsagi or, stb mivel foglalkozik szabadidejeben?

Figyelt kérdés
Ugy ertem, aki egy napot dolgozik, utana 3 nap szabad. Mit lehet kezdeni ennyi szabadidovel?
2018. febr. 4. 18:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Jó, ne nézzük az extrákat, de akkor sem úgy megy, hogy egy napot dolgoznak és három nap pihenő...
2018. febr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Ha 24 órás szolgálatban vannak (akikkel idáig beszéltem azok nem abban voltak, hanem hivatali munkaidőben, sőt én még nem beszéltem olyan katonával, pedig találkoztam párral, aki 24 órás szolgálatban lett volna), akkor legalább 2 nap pihenő jár utána nekik.


Tűzoltóknál, néhány rendőrnél, fegyveres bizt. őröknél van inkább 24 órás szolgálat, de nem fogok ezen vitatkozni. Ha ti máshogy tudjátok, akkor legyen igazatok. :)

2018. febr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

11 év regisegbol 9 évet sima 24/72 szolgalatom volt. Ahogy a tobbi kollegam is tobbnyire 24 orazik.

Persze vannak helyek ahol kb sosem szabadulsz a 8 orazasbol.

Ki kell fogni, nem minden alakulat egyforma.

2018. febr. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
49%

"Adj király katonát" játszok. ;)


üdv: egy katona

2018. febr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!