Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » ˇovónők de akar szülők vélemén...

ˇovónők de akar szülők véleménye is érdekelne. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Óvónő vagyok (25). Most kezdtem tanítani. Az egyik koléganőm 45 éves és tegez. én viszont magázom. Szerintetek nem kellett volna felajálania hogy tegeződjünk?

A többi ( tőle idősebbek - vele egyidősek) felajánlották hogy tegeződjünk kolcsönösen - ő viszon csak alapból tegez, tőlem meg elvárja hogy magázzam.

Az egyik 60 éves koléganő nem szeret tegeződni de magáz engem ő is viszont.

Szerintetek ez így ok? vagy én reagálom túl


2018. febr. 6. 22:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Lehet kisebbségi komplexusos. Es akkor lehet örulni ha ez lesz a legnagyobb baj vele a közös munkában
2018. febr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi kollégák között tegeződünk, mindegy a kor, mondjuk mind felajánlották. Azért hogy ő tegez, az se szép, ha a magázást meg megkívánja. Holnap próbáld meg tegezéssel, csak úgy, kollegalitásból, ha megszólja, hogy nem engedtem meg, mondd meg, hogy bocsánat, azt hittem, kölcsönös, de jó, akkor magázódjunk kölcsönösen, jó napot, és várd el tőle is viszont... hátha elgondolkodik.
2018. febr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják úgy, hogy csendőrpertu, és nekem az anyukám annak idején azt tanította, hogy ha egyszer már elmúltam 18, és valaki letegez, akkor tegezzem csak vissza nyugodtan. :) Pláne kollégák között, én még olyan helyen nem dolgoztam, ahol ne tegeződött volna mindenki mindenkivel.
2018. febr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy tanacsoltak, nyugodtan tegezd le.. nincs okod magazni, ha o sem teszi!
2018. febr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Így van, 18 év felett aki letegez, az engedélyt ad arra, hogy visszategezd. Ha ezen felháborodik, akkor kérd meg, hogy magázzon ő is.
2018. febr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
nyugodtan kérdezd meg: tegezhetem? szerintem nem baj, és valószínűleg várta is
2018. febr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
21%

Ha közelinek érzed akkor nyugodtan tegezd vissza,ha viszont ez zavar téged akkor kérd meg,hogy magázódjatok.Az is lehet úgy gondolja ha tegez majd te is tegezni fogod és lehet néhány alkalom után megkér,hogy tegezd.Nekem így volt a hétvégi főiskolán az egyik nő akinek majdnem a lánya lehetnék egyszer rámszólt,hogy mondta már,hogy tegezzem.

Engem az egyik fogorvosnő,ahova egy nehezebb kezelés miatt utalt a fogorvosom-az egész kezelése ideje alatt tegezett (én 30-as nő vagyok ő meg olyan 55körüli)őt nem tegeztem vissza elég lekezelő viselkedése van.A saját fogorvosnőmmel aki velem egykorú kölcsönösen tegeződünk,ebben ő volt a kezdeményező fél.

2018. febr. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
21%

A munkahelyeken általában az a szokás, hogy mindenki tegez mindenkit, hogy egyszerűbb legyen kommunikálni!


Szerintem ha észrevette, hogy Te magázod, mondhatta volna, hogy nyugodtan tegezd.

rákérdeztél már, hogy nem lenne gond esetleg, ha tegeznéd? :)

2018. febr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi lett aztán? :)
2018. febr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

megsértődött hogy én hogy képzelem hogy tegezem őt.

Szóval nem gondolta kölcsönösen a dolgot. És kijelentette hogy én fiatalabb vagyok től ő nyilván tegez

2018. febr. 7. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!