Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Romániából Magyarországra...

Romániából Magyarországra költözni megéri?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Én egy 22 éves erdélyi srác vagyok. Viszont úgy érzem itt nem vagyok teljes. Nem tudok érvényesülni. Önállónak lenni. Közzép iskolát elvégeztem. Le érettségiztem. Fő sulira nem mentem mivel bizonytalan voltam hogy mit szeretnék elérni az életben. Illetve milyen területen . Nemvoltam kitunő tanuló. önbizalmam sem állt a legjobb szinten. Ezért nem tanultam tovább. Dolgoztám gyárban is nem oly sokat. Jelenleg telefon számitógép karbantartásával foglalkozom. Hardveres es szoftveres téren. Viszont hagyjuk az önéletrajzot. Korombeli ismerőseim nagyrésze kitört innen. Vagy külföldön probált szerencsét vagy tovább képezte magát. Nehéz belevágni bizonytalan dolgokba ismerettség családtagok támogatása nélkül. De úgy érzem muszáj lépnem innen. Sajnos gazdaságilag Magyarországon sem sokkal jobb a helyzet. Viszont egyik részem oda húz. Hogy probáljak szerencsét. Viszont bevallom félek bele vágni úgy hogy nem nagyon ismerek senkit. Nem máson kell felkapaszkodni igaz viszont a kezdeti segítség jól jön. Ti bemernétek vállalni hogy elköltözzetek a jobb élet reményében úgy hogy senki nem jön veletek. És ott sem ismertek szinte senkit?
2018. febr. 7. 22:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Valami irto rossz helyen dolgozol ha 1200-at kapsz kezhez. Ehhez nem tarsul meg kajabon is? Ami legalabb egy 500-as erteke?

A fizetesem mar elegge egyformak, szoval ha itt nem jutsz elore, ott se lesz sultgalamb.

Mellesleg a roman nyelv hogy megy? Allami munkahely, egy sima katona 2500-at keres, rendor, tuzolto, bortonor, csendor meg 3000 a kezdofizu, es eleg sok helyet hirdettek meg az utobbi evben. Itt meg alberletpenzt is kapnal, ami kb a mostani fizetesed lenne.

2018. febr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Fizetesek*
2018. febr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!