Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem akarnak így fölvenni?

Miért nem akarnak így fölvenni?

Figyelt kérdés

Már több hónapja dolgozok egy cégnél, és váltani szeretnék munkahelyet, persze úgy, hogy még dolgozom, és az a helyzet, hogy több olyan céghez is jelentkeztem, akik állást hirdetnek, ment az e-mail, de úgy érzem, hogy amíg munkanélküli nem leszek, addig biztosan nem akarnak fölvenni.


(Igen, tudom, nem én vagyok az egyetlen ember aki megpályázza az ilyen munkákat, de ezek betanított munkák, és azt hittem könnyebb lesz váltani úgy hogy közben dolgozom, de lehet, ha munkanélküli lennék, akkor már könnyebben fölvennének?)



2018. febr. 8. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
A munkanélkülit elöbb felveszik, mert kedvezményt kapnak utána. Meg az tud bármikor kezdeni, aki dolgozik annak még ott a felmondási idő, ami minimum 30 nap.
2018. febr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem rövidebb mint 30 nap, de sajnos így van. Rám biztos nem várnak, mikor állítólag a munkanélküliekkel Dunát lehetne rekeszteni.
2018. febr. 8. 19:00
 3/3 A kérdező kommentje:
Bár lehet hogy bele kellett volna írnom a felmondási időmet is az önéletrajzomba. Lehet az könnyített volna a dolgomon.
2018. febr. 8. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!