Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mihez kezdjek?...

Szerintetek mihez kezdjek? Milyen munkát vállaljak?

Figyelt kérdés

'2-es diák vagyok, érettségi előtt állok még.

Magamat tartom el, szóval minden forintot nekem kell előteremtenem.

A diákmunkáknál azt látom hogy borzasztóan időrablók, és rengeteg energiát elvesznek, kevés pénzért.

Plusz állandóan szarakodni kell a jogviszonyom igazolásával, az állandó szövetkezeti irodába járással, mert Mrs. HR munkatárs képtelen e-mailben vagy telefonon beszélni velem, csak az jó ha bemegyek irodába.

Nekem ebből elegem van, akkor már inkább elmennék egy céghez vagy közintézménybe takarítónak, vagy valami hasonló zéró képzettséget igénylő helyre.


Amíg nincs érettségim, és egyetemre se járok még, addig úgy se fogok mást csinálni. De a gyárakat, meg raktárokat unom már, ahol 8 óra útán már csak ahhoz van erőm hogy hazamenjek, esetleg bevásároljak.


Mit gondoltok, mit csináljak?



2018. febr. 9. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Takarítónak?


Széjjel dolgoztatnak, azért nem munkából áll az élet, ja és kapsz 40.000 forintot, gratulálok, jó ötlet.


Amit tennék a helyedben, hogy elmennék baristának, amúgy is szinte mindenki kávézik, tehát nem halsz éhen, ja és valahol nem egy "koszos meló", szóval nem a bányába kell menni, de hogy hova azt neked kell megnézni, hol a legtöbb a pénz, lehet havi 200.000-et is össze tudsz kalapozni.

2018. febr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A takarítást meg azért fogod unni, mert hiába lesz erőd menni bevásárolni, pénzed viszont nem.


Amúgy full kamu az egész szöveged. A 2. sorban túlmagyarázod a dolgot. És hogy jársz 8 órát raktárba, amikor még sulizol közben...?

2018. febr. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ezt kihagytam, de szerintem kitalálható hogy egyéni tanrendes vagyok.

Félévente vizsgák, közte úgy osztom be az időmet ahogy akarom.


Egyébként, egy ilyen kérdést miért írna ki bárki kamuból? Se nem vicces, se semmi. Full gyakorlati jellegű kérdés, max te nem vagy érintett ezekben így tűnik "túlragozottnak" a leírás.


Na mindegy, az ilyen kettes féléket soha nem értettem. Egy olyan kérdés hogy "Szerintetek ha napi 30000 fekvőt megcsinálok az még kevés?", arról valóban ordít hogy kamu. De a leírtak nem tudom miért lennének hihetetlenek MO-n.

-Magyarországon sok a szerencsétlen sorsú. Persze ha Rózsadombról szemléled a dolgokat akkor mea culpa, el se látsz a pesti oldalig.

-vannak ambiciózus diákok, lásd én, de ismerek még néhány hasonló sorsút is. Az ilyen gyáras diákmelókon sok különös sztorival találkoztam már, nem én vagyok az egyetlen. Pusztán én már unom azt hogy leszakad a karom szintén kevés pénzért.

Egyébként szerintem ez a takarító dolog helytől függ.

Persze, gagyi munkáért gagyi pénz jár, de nehéz munka-gagyi pénz kombináció szerintem rosszabb.


A kávés akármikre meg szóba se állnak veled ha nem 22 éves gyöngyszemű csinos lány vagy. Most hogy belegondolok, talán ha egy srác dolgozót láttam ilyen cukrászda, teaház, kávézó szerű munkahelyen összesen.

2018. febr. 14. 15:16
 4/4 A kérdező kommentje:
Plusz ott is állni kéne a képzésem díját, azalatt is kéne valamit csinálni.
2018. febr. 14. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!