Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy kollégád náthásan...

Ha egy kollégád náthásan szipog melletted az irodában egész nap, mennyire zavar?

Figyelt kérdés

2018. febr. 17. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Zavar, mert te is elkaphatod a betegséget!
2018. febr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Adnék neki zsepit és ahogy tudom elkerülöm én is bemegyek betegen melózni mert muszáj de ahogy tudom kerülöm a kollégákat
2018. febr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel nekem eleve zenét kell hallgatnom, ha koncentrálni akarok és én nem betegszem meg, nem nagyon.
2018. febr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha csak tényleg megfázott, akkor nem érdekel. Viszont, ha komolyabb baja is van, akkor szólok, hogy ezt talán otthon kéne kúrálni, nem kéne mindenkit behinteni a virusaival.
2018. febr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon zavar.
2018. febr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon zavar, plne, hogy nálunk van lehetőség home officera, úgyhogy nem örülök neki, ha valaki megfertőzne...
2018. febr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt köszönjétek meg a mélyen tisztelt magyar főnök prototípusnak, aki kijelenti, hogy tilos a betegszabadság vagy a táppénz. Egyik ismerősöm munkahelyén is most decemberben kijelentették, hogy aki a két ünnep között beteg mer lenni, az úgy kalkuláljon, hogy el van bocsátva, a szerződése lejártával nem lesz meghosszabítva.
2018. febr. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A betegségektől nem tartok, de a szipogás nagyon irritál. Nem csak munkahelyen, pl villamoson is, bárhol
2018. aug. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!