Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Furcsa szendvicset vinni munkába?

Furcsa szendvicset vinni munkába?

Figyelt kérdés

Évek óta azt szoktuk meg a férjemmel, hogy reggel szendvicset csomagolunk magunknak, az az ebéd, és este, amikor együtt vagyunk otthon, az nálunk a főétkezés, akkor eszünk meleget. Mindig főz valamelyikünk, minden napra van készen meleg étel.

Viszont az új munkahelyemen furcsállják a kollégák, hogy nem ebédelek "rendesen", ami nagyjából azt jelenti, hogy nem költök naponta 1000-1500 ft-ot kajarendelésre, amikor este úgyis van otthon főtt étel...

Ti hogy csináljátok? Ez tényleg annyira eltér a normálistól??


2018. febr. 18. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem gond szerintem, sokan csinálják így még ma is. Azonban vannak olyan munkahelyek, ahol sajna az a közös nézet, hogy "rendes" ebédet "kell" enni.
2018. febr. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szendvicset viszek, és a vacsora meleg étel (általában). Semmi gondot nem okozott eddig, soha nem szólt be senki, több kollégám is így étkezik.
2018. febr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Én egy egész ökröt szoktam bevinni, amit azután megsütök, és 2 hétig rá járok. Valójában nem, én is szendvicset viszek. Nem kell azzal foglalkozni, hogy ki mit mond.
2018. febr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan csináld, amúgy ez inkább olyan angolos megoldás.
2018. febr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én főtt ételt szoktam bevinni :-) Általában az előző esti maradékból viszek, és meg tudom melegíteni, van mikrónk. De szerintem a szendviccsel sincs semmi gond.
2018. febr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi ez a szendvicsfóbia újabban?

Nem volt elég egyszer kiírni?

https://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__egyeb-kerdesek..

2018. febr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vannak helyek, ahol a főtt ételt nem is engedélyezik, akár otthonról hozod, akár rendeled, mert nem túl elegáns, ha a melegített kaja szaga áramlik az ügyféltérben, vagy a tárgyaláson.

Én is ilyen helyen dolgoztam, magyarországi svájci cégnél.

2018. febr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus munkahelyi hülyeség.


Nincs jobb dolguk bennt mint ezen vitatkozni?


Akkor biztos sok a munka.


Amúgy napközben én is péksüteményt eszek, este eszem rendes ételt.

2018. febr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én több mint két éve szendvicset viszek.

Egyszer vittem főtt kaját otthonról,furcsán nézett a főnököm,és megkérdrzte,mi történt :)

2018. febr. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!