Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Iskolába milyen szendvicset...

Iskolába milyen szendvicset lehet vinni mindennap ami egézséges? Diétázok de közben iskolában szendvics is kell mit ajánlotok ami nem hízlal és egézséges?

Figyelt kérdés

2014. szept. 1. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Teljes kiőrlésű kenyér, tojás, zöldség.

Teljes kiőrlésű kenyér, csirkemell, zöldség

2014. szept. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nincs olyan étel ami hizlalna-e vagy sem.


Vagy az amit az előző mondott vagy bedobozolod a kajád, én ma rizst,zöldséget és húst vittem.

2014. szept. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 bentonit válasza:
Lenmaglisztből készült kenyér!
2014. szept. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 bentonit válasza:
A rizs bődületesen magas szénhidrát tartalmú!
2014. szept. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
bentonit, és mi van akkor? Megfelelően el van osztva az étkezésem, innentől kezdve engem nem érdekel mi mit tartalmaz.
2014. szept. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyeneket szokta, teljes kiőrlésű zsemlében vagy kifliben főtt tojás szeletek, párolt hús, főtt hús, sovány sajt, tükör tojás, körözött, tojáskrém és ehhez zöldség.

Szoktam vinni almát, néha kefirt vagy diákcsemegét is.

2014. szept. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A rizst nem nyersen eszed. Főve már 30% alatti a szénhidráttartalma. Emellett ajánlott mellé zöldséget is enni, így kevesebb rizst eszel, és csökkented a felszívódás sebességét. Én rengeteget fogytam, pedig majdnem minden nap eszek rizst.


A kérdéshez: Ha ragaszkodsz a szendvicshez, akkor valódi tk. kenyér, nem színezett. Közé csirkemell vagy egyéb sovány hús, vagy ha nincs, akkor jó minőségű csirkemellsonka, ami nem olcsó mulatság, és nem is mindenhol kapni. Tojás is jó ötlet. Zöldségek is mehetnek bele bőven.


De dobozban tényleg bármilyen ételt el lehet vinni az iskolába, egy villa is befér talán a táskádba, és máris azt eszel, amit csak akarsz.

2014. szept. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

bentonit, nem mindenki minimalizálja a szénhidrátot (s nem mindenki mazochista, mondanám kissé intoleránsan, nem szeretem a lenmaglisztet és ha már magkenyér, legyen benne valami finom is, bár tojásmennyiség kérdése is a dolog. jó dolog a lenmag, de ha nem keverünk hozzá mást, az olyan magkenyeret kevesen szeretik).


A rizst nem tartom vészesnek, mennyiség kérdése, s ha az ember leedzi, ugye... Szénhidrátbomba, az tény, de tud segíteni a hús és zöldség komplett étellé tételében, kisebb mennyiségben is. A kenyér töményebb. Bár a töménység nem jelent rosszat.


Mondom ezt majdnem vega paleo ketogénezőként... :) Tudom, hogy nem mindenki bírja és szereti azt, amit én. Szerencsére sokféleképpen lehet jól táplálkozni.

2014. szept. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En barna kenyeret viszek,csirkesonkaval,zsirszegeny sajttal,uborkaval vagy tojassal.Nagyon finom,es egeszseges is!:) nekem bevalt.:)
2015. ápr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!