Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Introverzió. Hol találnék...

Introverzió. Hol találnék ilyen munkahelyet?

Figyelt kérdés

Nemrég végeztem el a gimit, de egyszerűen nem találok olyan munkahelyet, ami megfelelő lenne. Sajnos csak egy érettségim van szakképzésem nincs. Tudtok olyan munkahelyet, ahol egy 19 éves törékeny fizikumú lány eltudna helyezkedni?

(Budapesti vagyok)



2018. febr. 19. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Érettségivel, egyéb képzettség nélkül eléggé kizárt, hogy bármit is találj, ami nem megeröltetö.


Mindenképpen végezz el valami értelmesebb képzést, és azzal keress munkát. (Vagy keres olyan munkahelyet, ahol köteleznek egy képzésre is)

2018. febr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Operátor, sori betanított munkás

Vannak olyan helyek ahol bőven el lehet lenni nőként is. Nálunk az operátorok túlnyomó többsége nő.

2018. febr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
El kell végezned még valamit, csak egy érettségi semmire sem jó.
2018. febr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
recepciós, ügyfélszolgálati munkatárs, ügyfelekkel kapcsolattartás, hibabejelentések fogadása szervizben, ha nincs idegen nyelv ismeret, akkor olyan munkahelyet kell választani ahol nincs külföldi partner.
2018. febr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Amit az előttem szólók mondtak.


Plusz megpróbálkozhatnál vendéglátással. Vannak helyek, kisebb éttermek, bisztrók, ahova nem kell végzettség, hogy felszolgálj. Esetleg megpróbálhatsz kávézókat is, bár ott sose árt egy barista tanfolyam.

2018. márc. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!