Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most akkor a lidl jól fizet...

Most akkor a lidl jól fizet vagy sem?

Figyelt kérdés

Sok embertől hallom hogy milyen jól lehet ott keresni és 2-300 ezres fizetésről beszélnek. Meg hogy jól megfizetik a sima dolgozót. Ahhoz képest most talaltam egy hirdetést ahol brutto 240 körül volt a fizu amiből 37 ezer az cafeteria. Nettó összeg így kb 140-150 ezer. Ettől annyira nem dobtam hátast.

Valaki tapasztalt, aki ott dolgozik? Mi az igazság? Váltanék munkahelyet de így nem biztos hogy meg éri.



2018. febr. 20. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

" jól lehet ott keresni és 2-300 ezres fizetésről beszélnek"


Csak gondolom azt nem teszik hozzá hogy bruttóba.

2018. febr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
és azt a pénzt is csak x év ott dolgozás után fogja a dolgozó megkapni...az elején még ennyit se kap.
2018. febr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan olyan csicskamunka mint pl. a Tescoban, csak itt jobban kell rohanni, kasszázni, árut tölteni. A fizetés is csak egy picit jobb.
2018. febr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de azért az beszédes, hogy nem töri mindenki magát, hogy ott dolgozzon...
2018. febr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet keresni ennyit. Csak nem vidéken és még Budapesten is nehezen. Osztrák határ mellett lakva mondjuk Sopronból napi szinten ingázva. Sőt ott még a 200-300 ezer is kevésnek számít. És ez sima dolgozóra vonatkozik ugye.


Az a 150 amit írsz éhenhalni sok, de megélni meg kevés.

2018. febr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na ja, én is így voltam vele. De az Aldiról ugyanezt mondták.
2018. febr. 21. 11:34
 7/8 adel_k.ovatskah válasza:
100%
Nagyon sok cikket lehet a témában olvasni, és mindenhol egyértelműen leírják, hogy a több százezres fizetés nem a kezdő fizetés. Az, hogy mennyit keresel, attól is függ, hogy mennyi releváns tapasztalatod van, meg hogy mennyi ideje vagy az adott cégnél.
2018. febr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
220 bruttoval vesznek fel majd erre jönnek a pótlékok majd a caffateria igy kezhez kapsz kezdő ként 180-200 at a caffateria 25ezer.
2018. dec. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!