Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Diákmunka kassza tapasztalatok?

Diákmunka kassza tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A Lidl-ben kifejezetten kasszába vágyó nappali tagozatos diákok esetében mennyire veszik komolyan a PLU kódok betanulását? Például amiatt, mert a tanulnivaló mellett ilyet megjegyezni már szinte lehetetlen. Ha a legfontosabbakat már tudja az ember, de még nem tökéletesen, akkor berakhatnak a kasszába és ott lehet a kasszában a kapott PLU lista? Mert akkor úgy folyamatosan a gyakorlatban lehetne megjegyezni. Illetve, rugalmasak a diákokkal, megbecsülik őket a Lidlben? A kasszás feladatkör pedig csak azt takarja, hogy kasszakezelés, vagy kifejezetten kasszára jelentkező diák esetében is árufeltöltéssel keverve?

2018. jan. 22. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak pénzben más mint a többi áruházlánc.

"rugalmasak a diákokkal, megbecsülik őket" csak ahogy a többi helyen...

Dolgoztam kereskedelemben diákként 4 évet, az egyik legputribb, legundorítóbb diákmunka. Még gyárban is jobban bánnak az emberrel.

Az áruházvezető legtöbbször egy bunkó idióta, több helyen magasabb végzettségem volt mint nekik. Az egyik irigykedett rám mert diákként egy 20 éves kocsival jártam dolgozni...:D Az alattuk lévő részlegvezetők sem túl okosak, bár legalább általában rendesek voltak velem. A sima árufeltöltők mindig panaszkodnak hogy szar a munka, kevés a pénz, paraszt a főnök és volt olyan aki olvasni sem tudott... A vevők meg kifejezetten szeretik kiélni a frusztráltságukat az eladókon, nem egy konfliktusom volt velük mert bunkó parasztok voltak.

Általánosságban ezt tapasztaltam, nyilván bolttól is függ, ahol én dolgoztam 5-ből 3 hely ilyen volt.

Lehet a fent említett hely más mert komolyabb az állásinterjú.

A vevők türelmetlenek, főleg ha a kasszában bénázik valaki akkor kapnak vérszemet. Ha érzékeny vagy és nem bírod hogy akár káromkodva szidnak téged vagy még gyakrabban anyukád, akkor nem neked való ez a munka.

De azért kipróbálhatod, tapasztalatnak jó lesz.

Sok sikert!

2018. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keszel arufektolto is, az elejen eleve a boltot ismered meg, es a munkat, de kozben is. Nincs lablogatas, hogy egesz nap majd a kasszaban uldogelsz.
2018. jan. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!