Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » MEnnyit fizet VALÓJÁBAN a Lidl?

MEnnyit fizet VALÓJÁBAN a Lidl?

Figyelt kérdés

A mai nap gyakorlatilag róluk szólt, de a kiadott anyagban a fizetések előtt az „elérhető” szó szerepelt. Oké, hogy


„A béremelést követően a bolti dolgozók számára havi 290 ezer és 320 ezer forint közötti bruttó járandóság érhető el, 8 órás munkaidőben.”


De miért nem fix az összeg?


2018. jan. 23. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Azért nem fix az összeg, mert egyrészt nem feltétlen van minden bolti dolgozó ugyanabban a pozícióban, másrészt vannak különféle kedvezmények pl. a családosoknak.
2018. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Akkor sem értem, hogy miért nem írják le a minimumot, amit mindenféleképpen megkap a dolgozó.


Pláne, hogy a közelünkben mindegyik Lidl állandóan dolgozókat keres. Akkor miért nem mennek át a többiből, ahol csak a felét keresik?


Valamit itt nem kerek...

2018. jan. 23. 21:00
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert ez üzleti titok, azért kell privát megbeszélni mindent , nem csak a bér miatt .Megpályázza egy főiskolai hallgató a raktáros pózt és teljesen tökéletlen oda de műszakvezetőnek vagy cégen belül jobb helyre felveszik . Senki sem reklámozza a fizetést .
2018. jan. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Szétnézve a Lidl oldalán, egy bolti dolgozó nettó 166-ot kap (ez emelkedik állítólag majd „nagyon”), de a fizetés egy részét (kb.a hatodát) utalványban adja (kivéve első és utolsó hónap).


És, ahogy hallom, melózni kell ezerrel. Nettó 166-ért melózni ezerrel itthon értelmetlen...

2018. jan. 23. 21:20
 5/11 anonim ***** válasza:

de az emelés márciustól lesz, utána gondolom nem nettó 166.

amúgy nettókban alapból felesleges beszélgetni, nem mindegy,hogy egyedülálló vagy pl,vagy van otthon 3 gyerek.

én sem értettem teljesen a cikkeket,főleg nem az átlag fizukat, amiben nyilván az üzletvezetőé is benne volt,ami jól megdobhatja

2018. jan. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
Valójában? Nettó 800 ezret havonta.
2018. jan. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezt nem hiszem el. Ott van feled tobb lidl es nem megpalyaznad, es elbeszelgetesen esetleg kideritened h mennyi az annyi, hanem idejossz. Ez kieget, maar bocsi. Menj oda es jelentkezz.
2018. jan. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Az volt az egyik kérdésed miért keresnek állandóan munkaerőt. Napi 8 óra van kifizetve, de sokszor 12 órát dolgoznak ezért a pénzért. Ugyanez a Tesco is, egyik ismerősöm is azért hagyta ott.
2018. jan. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én ma voltam állásinterjún (bv vagy bvh) még azt is megkérdezte, hogy a jelenlegi főnökömnek milyen autója van. nem túl meggyőző és a neten fent lévő fizetést csak kb. 1-1,5 év múlva kapja meg az ember. az elején kikötik, hogy ez egy német cég a követelmények erősek. nem mondták ki nyíltan, de a vezetők látástól-mikulásig dolgoznak (hozzátették, hogy ennyi pénzért ez a minimum), a többiek a szerződés szerinti óraszámban. aki interjúra megy, az jobb ha tudja! én pl. Bp-re jelentkeztem, de vidékre hívtak be. nem tudom hogyan keveredett oda a papírom. erről ennyit.
2018. jan. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Meg kell értenie h itt (Aldi,Lidl) keretidő van. Tehát ha 8orasban vagy akkor heti 40 órát kell ledolgoznod. Dolgozhatsz 12 órát de az nem számít túlórának.
2018. márc. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!