Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ronda ember lehet pincér?

Ronda ember lehet pincér?

Figyelt kérdés
2018. febr. 21. 18:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk Óbudán van egy étterem, de sima étterem.


Volt egy pincér csaj, utcáról láttam, mellette sétáltam el, egyik karja csuklóig volt tetoválva.


Amúgy tényleg kit érdekel, hozza ki az ételt, vagy italt, jó ne legyen koszos, de ennyi a dolga.


Most hogy pl. a nyaka tetovált vagy a karja engem nem is érdekel.


Fizetek azt megyek dolgomra.

2018. febr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha ,tudod a dolgod mindegy, hogy nézel ki.Gondolom elit helyeken nem a legjobb pont a tetovált arc.Külföldön lazábbak.Egyszer egy lilahajú,népviseletes ,egész mellkasát borító Jézusszíve tetkót viselő felszolgálónő hozta ki a rendelésünket egy nagyon jó étteremben!Engem abszolút nem zavart!Nagyon kedves,figyelmes volt!
2018. febr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A munkád beszéljen helyetted ne a külsőd ha rendbe van nem lesz baj.A tetkó ha nem az arcodra van varrva senkit nem zavar már a mai viláfban
2018. febr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!