Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Úgy lefáraszt a fizikai...

Úgy lefáraszt a fizikai munka, hogy otthon enni aludni se bírok ez veletek is így van?

Figyelt kérdés

Fizikai munka mindenféle aljas éjbéres közmunkis meló: fahasgatás, pakolás, fűrészelés, szociális fa kihordás 60m3 rönköket ketten hordtunk ki, termény pakolás, zsákolás, föld ásás, trágyázás, krumpli szedés, koró avágás, fűkaszálás, fűhordás, gazkaszálás, falbontás, tégla pucolás stb.


1,5 éve csinálom ezeket de

már teljesen elegem van ezekből.


Amikor nemsok mindent csinálunk és hazamegyek esküszöm fele ennyire se fáradok el, mint egy átlagos 8 órás nehéz nap után.



2018. febr. 21. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor pszichésen visel meg!


Nagyon el lehet fáradni a fizikai munkától de pont ezért kell normálisan enni és aludni.

2018. febr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem csodálom haver. Ha van jogsid miért nem mész el furgonosnak? Sokkal kényelmesebb melo
2018. febr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Clay Morrow ***** válasza:
Nem jellemző rám. Mondjuk én inkább csak sokat állok lábon és sétálgatok, de jó pár hónapot álltam napi 8 órát, hétvégenként egy nap 12 órát szalagmunkánál, ami eléggé kifárasztott fizikailag, de az alvásomra ezek mind csak pozitív hatással voltak.
2018. febr. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért éred be ennyivel? Miert nem keresel.könnyebb melót?
2018. febr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Más munkát csinálok, fizikai zokni vagyok szinte.

igencsak fáradt..

nyílván való, nincs a közelben más meló, mert lépnél.

2018. febr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!