Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehetséges Angliában hogy...

Lehetséges Angliában hogy valakinek 2 részmunkaidős állása legyen?

Figyelt kérdés
Ugye 900-1000 fontból nem olyan egyszerű az élet, de ha már keresel 1200-1300-at akkor mindjárt más a helyzet. Persze nem Londonra gondolok.
2018. febr. 22. 08:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, még 3 is. Viszont nem biztos, hogy jobban jársz, mert a tax lehet elviszi azt a pluszt, amit hivatalosan keresnél a másodállással. De mégis mit dolgozol, hogy ilyen alacsony a fizetésed? Vagy nem full time, hanem part time? Kérdezz meg magyar könyvelőt, rengeteg van kint. Nem London nekem sem!
2018. febr. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én még semmit, csak tervezek kimenni. Azt mondják általában inkább részmunkaidős szerződések vannak, vagy 0 órásak stb, azért kérdeztem. Tudom nincs kolbászból a kerítés, nem is reménykedek ilyesmiben, érettségim van csak, az meg ott nem sokat ér. De a jelenlegi élethelyzetemben odakint sokkal könnyebben kijövök majd anyagilag. Ilyen egyszerű melóra kell gondolni mint szobalány (de fiú vagyok xD) vagy ilyesmi. A nyelvet azt beszélem, anélkül nem mernék nekivágni. Idővel meg szeretnék valami szakmát vagy valamit kint tanulni, nem akarok ide visszajönni, gyakorlatilag semmi nem köt ide.
2018. febr. 22. 08:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanannyi teljes munkaidős állás van mint részmunkaidős meg 0 órás.
2018. febr. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!