Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha felmondok egy cégnél, és...

Ha felmondok egy cégnél, és végig dolgozom a felmondási időt tisztességesen és az utolsó napom végén adok egy két öklöst az arcába egy kollégámnak annak van bármi jogi következménye?

Figyelt kérdés

Ez a kolléga nem főnököm, viszont hierarchiában felettem áll, egy másik osztály vezetője.


Nyilván munkahelyemen sok következménye nem lesz mivel ezután nagyjából még 20 percet fogok ott tölteni


Jogilag ez különbözik valamennyire attól ha mondjuk egy szórakozó helyen vagy utcán kerülök verekedésbe?


2017. okt. 6. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Jogilag ugyanúgy bűncselekmény amiért kaphatsz egy szép felfüggesztett börtönt is akár. Ráadásul bárhova is kerülsz, nem mutat jól az önéletrajzban hogy egy primitív, agresszív ember vagy.
2017. okt. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
fel fog jelenteni testi sértésért és nagyon csunyán szpni fogsz sajnos.
2017. okt. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
inkább nézd meg a "Horrible Bosses" - t /mégegyszer/
2017. okt. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

a fejre ütés melóhelyen azért nem jó,mert ha rendesen megküldöd annak látható nyoma marad,ami egyértelműen látleletezhető.

a másik a tanuk kérdése,akik bizonyítani tudják,hogy te voltál a agresszor a támadó.

szóval tanuk nélkül testre,végtagokra mért ütésekkel rúgásokkal érdemes csinálni.

ha tanuk előtt akarod,akkor pedig köpd pofán.

sokan észre sem fogják venni hogy leköpted,csak az erre adott reakcióját.

a leköpésre elég sokan reagálnak támadással,így te maximum egy provokátor leszel a bíróságon,viszont a tanúk által megerősített támadó agresszor ő lesz és már nyilatkozhatod helytállóan,hogy önvédelemből verted meg ezek után.

2017. okt. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bármennyire is dühítő, Én nem keverednék verekedésbe se vele, és mással se.

Ha valóban annyira " olyan volt Veled, és másokkal is ", a sors elrendezi.

Nem szoktam, nem is kell másoknak rosszatt kívánni.

( sorsra bízom és lehet hogy Isten segedelmével végig nézhetem / nézheted )

2017. okt. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a mai napig gyűlölöm, nem is , inkább lenézem azt a kis görcsöt, aki engem kirúgatott. Érdekes, az új helyeken (2 állás) meg vannak velem elégedve. Ki a hülye? 😄 De nem teszek semmit, majd az atyaúristen. 😂
2017. okt. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!