Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Honnan tudom, hogy melyik cég...

Honnan tudom, hogy melyik cég ad mobilitási albérlet támogatást, ha még nincs munkahelyem?

Figyelt kérdés
Előbb albérletbe akarok költözni természetesen számlaképesbe, majd utána olyan munkahelyet találni ami ad rá albérlet támogatást. Csakhogy az álláshirdetéseknél egyik cég sem írja ki, hogy mobilitási lakhatási támogatás igényelhető náluk. Akkor most én azt honnan tudjam melyik támogatna betanított munkakörnél?
2018. febr. 26. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Először keress állást, aztán albérletet, általában így szokták. Fordítva teljesen hülyeség.
2018. febr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Fejvadászt felkeresel, elmondod az igényed és vársz lehetőségekre (ha piacképes a szakma)

Vagy

Amikor hívnak akkor elmondod az interjún az igényeid

2018. febr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Már bocs de ez nyakatekert.


Elmész állásinterjúra, ok.


És ott megbeszéled mennyi a fizu, és olyan összeget kérsz amiből tudsz egy albérletet fizetni.


Tehát ha 120.000 nettót akarnak adni akkor azt a céget hagyod a rákba, abból nem tudsz albérletet fizetni ja meg enni rendesen, ruházkodni, elmenni ide oda.


1. Eleve hol laksz most?


2. Hova akarsz költözni? Vidékről Budapest?

2018. febr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tatabányára akarok költözni. Az a baj, hogy nem tudom melyik multi ad támogatást. Nyilván amelyik ad oda mennék dolgozni. Nyilván előbb albérletet kell szereznem. Igen ám csak mi van akkor, ha aláírok 1 éves albérlet szerződést és kiderül nem találok olyan céget ami támogatná a lakhatásom? Fizethetem egyedül a 80 ezer + rezsit az albérletrét. Na az ráfizetés lenne. Ezért lenne fontos tudnom, hogy melyik cég fog támogatni. Egyszerű betanított operátori munkát keresek, csak munka legyen.
2018. febr. 26. 20:03
 5/9 anonim ***** válasza:

Először egy céget kellene keresni.


Addig nem mennék sehova.

2018. febr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
munkásszálló
2018. febr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 20 ezer Ft albi támogatást kapok. Amikor beadod az önéletrajzod és kell bérigény vagy egyéb információként megadotd, hogy te erre jogosult vagy és adómentes adhatna neked ilyen juttatást. Én se egyből kaptam, hanem a próbaidő után.
2018. febr. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tatabányán annyi gyár van, h ittmindenképp találsz munkát, ha tudsz irni,olvasni. Nem tudom melyik ad támogatást, de valahol laknod kell. Be kell fektetni, idejösz, bérelsz, és kollégáktól tudsz majd érdelködni, h melyik fizet. Itt vándorolnak, egyik gyárból másikba.
2018. febr. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk dolgoznak olyan fiatalok, akik több száz kilóméterről jöttek, a cég a város egyik iskolájának kollégiumában ad nekik szállást, vagy pedig van albérleti támogatás.


Nagyobb cégek SZERINTEM biztosan tudnak lakhatási támogatást adni. Azt viszont ne felejtsd el, hogy nem csak nagy cégek léteznek, a magyar munkavállalók nagyobbik hányada kis- és középvállalatoknál dolgozik.


Amúgy meg nem szabály az, hogy előbb munkahely utána albérlet. Van ismerősöm, aki Szegedre költözött, vagy egy másik Londonba. Mindkettőnek volt 1-2 hónapra elég összespórolt pénze, amiből ha vékonyan is, de éldegéltek, addig intenzíven keresték a munkát. Talált is mindkettő.

2018. márc. 2. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!