Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ingyenes albérlet férfi...

Ingyenes albérlet férfi munkalehetősséggel. Ez mire akarhat utalni?

Figyelt kérdés
A helyi újság böngészése közben megakadt ezen a szemem... :D

2018. jan. 24. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan albérlet, amihez munkalehetőség is társul.
2018. jan. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondnok, kisebb szerelési munkák, kert gondozása, hólapátolás stb., ott lakási lehetőséggel.

Nem szexmunka, ne reménykedj :D

2018. jan. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2 Nem is gondoltam erre, te perverz állat. xD


Leginkább azon akadt meg a szemem hogy FÉRFI munkalehetőséggel. Mármint... mi a fene lehet az amihez ennyire csak férfit keresnek? Láttunk már női szerelőt, gondnokot stb. Egyenjogúság van. :D

2018. jan. 24. 12:11
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3: Nők nem szívesen vállalnak ilyen munkát. Vagy ha például valamit emelni, cipelni kell, az is általában jobban megy a férfiaknak. De portásnak, éjjeliőrnek is szívesebben vesznek fel férfit. Róluk azt gondolják, hogy erősebbek, "ijesztőbbek".

De ha érdekel, jelentkezz rá és kiderül :)

2018. jan. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4 Van munkám köszi... :D


Amúgy érdekes. Ebbe bele sem gondoltam. :)

2018. jan. 24. 12:15
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mehetsz ki tanyára ganét lapátolni.
2018. jan. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekesen van megfogalmazva minden esetre.

Végülis valószínű egy nő is meg tudja ugyanazt csinálni, csak nem annyi idő alatt.

Én is ledegradálódtam már nővé, amit egy ismerősöm megcsinál 2 óra alatt, nálam az 2 napig tart.(autószerelés, futóműjavítás)

2018. jan. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiam is belebotlott ilyen hirdetésbe, mikor friss diplomával kilépett az életbe. Ott libafarm volt, és naponta a 8 q tápot kellett volna behordani.
2018. jan. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!