Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyet szeretnék váltani....

Munkahelyet szeretnék váltani. Hogy lehet megoldani az állásinterjúra való eljutást, ha főnököm nem enged el csak munkaidő (17 óra) után?

Figyelt kérdés
El akarok menni, mert nagyon megromlott köztünk a viszony viszont akadályoz a keresésben. Természetesen a felmondásom már beadtam , de a 30 nap felétől se tekint el. Direkt szivat?
2018. febr. 27. 07:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
SZabadságot veszel ki, egy nap nem mégy be - orvosi igazolást lehet kérni, vagy csak bejelented, hogy hánytál egész nap, stb. Kirúgni már nem tud :)
2018. febr. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egymás utáni napokra szervezed az interjúid és aznapra kérsz táppénzes papírt a háziorvosodtól.
2018. febr. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy ez nem tiszta út, de ilyenkor érdemes jóban lenned a háziorvosoddal. Én egyszer váltottam így, nem vagyok büszke rá, de az egy nagyon rossz hely volt, ahonnan akkor eljöttem, nem volt választásom, ráadásul a táppénz sem volt teljesen alaptalan a munkahelyi körülmények miatt.

A felmondási időtől nem köteles eltekinteni, de ha állásból állásba váltasz, azt azért tudomásul veszik a munkahelyek, hogy ezzel számolni kell, és persze mindenki örül, ha elengedik részben vagy teljesen.

2018. febr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!