Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hogyan kezelitek, mit...

Ti hogyan kezelitek, mit éreztek belül, ha igazságtalan veletek a főnökötök?

Figyelt kérdés
Pl. mert rossz napja van, és rajtatok tölti ki a haragját, stb.

2018. márc. 1. 18:10
 1/8 Mádár0218 ***** válasza:
100%
Leszarom xd
2018. márc. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lényegre törően....mint, ha nem áll fel főnök, akkor az asszonnyal veszekedj otthon, mert rá-belé tartozik problémád!
2018. márc. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Elképzelésem sincs, hogy lehet ezt leszarni. Engem nagyon felhúz az igazságtalanság. Legszívesebben felállnék és felmondanék ilyenkor.

A visszadumálás nem igazán működik, tudván, hogy milyen a természete, biztosan megsértődne, és nincs kedvem nap mint nap egy légtérben lenni valakivel, aki durcizik rám.

2018. márc. 1. 20:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Eleinte magamban kerestem a hibát, biztos én csinálok valamit rosszul, de már kezdem ignorálni, olykor meg csak kiröhögjük a kollégákkal a háta mögött, mert elképzelései tökre mások, mint a valóság.
2018. márc. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Addig váltogattam a munkahelyeim amíg nem találtam egy olyat, ahol ilyen nincs.

Mondjuk a sztorihoz hozzátartozik, hogy ilyen apám volt, aki mellett nagyon sokat szenvedtem, úgyhogy eldöntöttem, hogy ha törik, ha szakad, én felnőtt emberként akkor se tűrök ilyet, ha éhen kell pusztulnom.

De tisztában vagyok vele, hogy ezt nem meri/tudja mindenki megtenni, családi állapot, életkor, végzettség és szerencsefüggő dolog.

2018. márc. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pont ma mondtam fel ilyenért. Én is inkább éhen pusztulok, de ezt nem tűröm. Nem igaz, hogy minden helyen szemét a főnök és ha egységesen emelnének szót az emberek, kénytelenek lennének az oda nem illő vezetőket likvidálni. Nálunk is egy aluliskolázott, buta ember vezet és ha ennyire ez kell a tulajnak, hát hajrá. Normális munkaerőt így nem talál, de van is a cégnek híre... Hát, ha neki ez kell... És igen, a többség nem mer szót emelni. Pedig felüdülés.
2018. márc. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mádár0218 ***** válasza:

Úgy lehet leszarni, hogy mivel nincs ok csak random lebasz a semmiért, nincs min fent akadnom, csak üres szavak amik kijönnek a száján.


Mellesleg a személyiségem is flegma, de jó színész vagyok ^^

2018. márc. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen eljátszaná, akkor felmondanék és kész. 2 perc alatt találok másik állást, ő meg 3 hónap alatt sem talál másik hasonló tudású szakembert. A hatalmaskodó zsebnapóleonok ideje lejárt. Aki játssza az atyaúristent, azt hamar otthagyják az alkalmazottai és előbb utóbb lehúzhatja a rolót. Erre széplassan mindegyik rá fog jönni.
2018. márc. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!