Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy húzzam ki magam a program...

Hogy húzzam ki magam a program alól?

Figyelt kérdés

Sajnos a csapatépítőre kitalálták, hogy fürdőbe mennek. Én viszont nagyon szégyellős vagyok és nem akarok a kollegáim előtt fürdőruhára vetkőzni. Nekem ez nagyon kényelmetlen, nem akarok emiatt elmenni.

Egyébként elmentem volna csapatépítőre, ha mást találtak volna ki, de ezt nem akarom.

Még új vagyok, ezért egyébként ajánlott lenne elmennem, de emiatt még kevésbé akarok olyan emberek előtt levetkőzni, akiket szinte nem ismerek.

Mit mondhatnék, miért nem megyek?


2018. márc. 2. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Rosszul lettel/kozbejott valami fontos...
2018. márc. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Vagy megmondjam őszintén, hogy emiatt nem megyek, ha rákérdeznek?
2018. márc. 2. 16:27
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha jo a viszonyod veluk es megertik, akkor mondd.:)
2018. márc. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindig táppénz. Nem lehet belekötni.
2018. márc. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Mondd, hogy menstruálsz!
2018. márc. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát, én azért nem szeretném a kollégáimmal tudatni, hogy mikor menstruálok :D

De én a helyedben megmondanám, hogy "bocsi, nem szeretnék részt venni a programon". Engem a hideg is kiráz ezektől a csapatépítős dolgoktól, úgy vagyok vele, hogy a munkahelyemre dolgozni járok, a barátaimmal pedig a szabadidőmben találkozom, a kollégáimmal nem feltétlenül vagyok olyan kapcsolatban, hogy haverkodjak velük.

2018. márc. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Az eszem megáll, milyen cégek vannak. Jó, hogy nem rögtön kötelező szex van, csapatépítésként. Pont arra vágyik mindenki, hogy a fürdőruhás fenekét gusztálják a kollégái, főleg ha kevés a nő a társaságban. Nyugodtan mondd meg, hogy te konzervatív vagy, és így újként szeretnéd, ha ruhában ismernének meg. Beszarás.
2018. márc. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen munkahely ez? :D Előző jól írja, nevettem is rajta, jó hogy nem már kötelező szex van. :D Amúgysem értem ezt a csapatépítős dolgot. Mindig az jut eszembe erről, hogy az embereknek ennyire nincs szociális életük, hogy már a munkatársakon próbálják kiélni a szociális igényeiket?
2018. márc. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, de aznapra családi program van/szülinap/keresztelő/régi ismerősöm esküvője....nem szeretem a hazugságokat, de ilyen esetbe ezt mondanám. Ha lemegy a progi, másnap még dumálnak róla, de ennyi, utána minden megy tovább.
2018. márc. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az Igazat. Mindig az igazat. Biztosan megértik hogy újként nem akarsz rögtön mindent megmutatni főleg hogy "csak" a kollégáid.

De mivan ha hazudsz és a kedvedért elhalasztják hogy neked is "jó" legyen?... Akkor meg kénytelen lennél elmondani AT IGAZAT.

Ennyi. Vagy elfogadják vagy nem...ez van.

2018. márc. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!