Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan dolgozzak pontosabban?

MrPifta kérdése:

Hogyan dolgozzak pontosabban?

Figyelt kérdés
Megvan az eszem a munkához, a tapasztalatom is, de rengetegszer hibázok, nem emlékszek, elnézek valamit, elrontom azt is amit tudok...

#munka #pontossák #kifognakrúgniígy
2018. márc. 2. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Valami gond lehet a figyelmeddel. Velem is gyakran megesik, hogy elbambulok.
2018. márc. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Reggel dobj be 2-3 kávét.


Délben energiaital, Red Bull, Bomba, Hell, ilyenek.

2018. márc. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen vagyok. Igyekszem tanulni a hibáimból, de ezzel csak újabbakba futok. Viszont azt látom, hogy azok is bőven hibáznak akik 20-on éve űzik az ipart. Ahogy szokás mondani csak az nem hibázik aki nem dolgozik.


Persze a hibázásnak is vannak fokozatai. Új dologgal szemben például elnézhetőbb. Viszont ha már valaki az alapvető feladatait sem képes megtanulni és folyton ugyanazokat rontja el, az már probléma.

2018. márc. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kávét? Minek? Így is izgek-mozgok...

Régen is voltak hasonló gondjaim, de mostanában több a kelleténél.


Valami gyakorlati tanács?

2018. márc. 2. 21:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Most lehet hogy hülyén hangzik elsőre de keress olyan munkahelyet ahol egyszerűbbek a feladatok.


Én sem tudnám megcsinálni azt ami bonyolult, sokat kell vele szöszölni, sokat agyalni valamin.


lehet túl van bonyolítva a cég ahol dolgozol vagy a munkád, és úgy eleve nem is lenne nagyon senki aki meg tudná csinálni, ami a feladat.

2018. márc. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sőt én is olyan vagyok hogy ami túl bonyolult arra azt mondom hogy akkor inkább hagyom.


Minek, hiszen úgyse tudom megcsinálni, és én is csak elrontanám.


Ez van.

2018. márc. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok. Kb mindent vissza kell ellenőriznem amit csinálok...☹️
2018. márc. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!