Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Te ebben az esetben tájékoztat...

Te ebben az esetben tájékoztatnád a munkatársnődet?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy kedden a főnök előléptetést helyezett kilátásba egyik nőnek, egy másik azóta le akaja járatni a főnök előtt. A kiscsaj még nincs fél éve a közösségben, de irtó módon törtető. Én is az útjába vagyok és az a másik nő is. Ma a főnök behívott és megérdeklődte, hogy mi a valóság abból, amit rólam mondott ez a lány, de úgy, hogy a lány is bent volt. Akkor hozta szóba, hogy egy másikról is hazudozott. Ő már évek óta itt van és megállja a helyét. Róla azt állítja, hogy nem képes felvenni a munkaritmust. A munkáról tudni kell, hogy nincs semmiféle munkaritmus és nem gyorsaság, hanem feladatfüggő a munkakör.

Te szólnál annak a munkatársnőnek, akit szintén megpróbált bemártani, hogy vigyázzon ezzel a rosszindulatú némberrel, vagy sem?


2018. márc. 15. 16:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Én az én esetemet meg tudtam beszélni. Még hasznos is volt, hogy kamuzott. Figyelmeztessem a másik nőt?
2018. márc. 15. 16:14
 2/5 anonim ***** válasza:
Haaaat en lehet ovatosan crloznek ra
2018. márc. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, persze.
2018. márc. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szólnék, hiszen nekem is jól esne, ha figyelmeztetnének.
2018. márc. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. márc. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!