Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tudnátok nekem céget ajánlani?

Tudnátok nekem céget ajánlani?

Figyelt kérdés

Budapesten szeretnék dolgozni (ELTE Jogi karára akarok járni - levelezőn) és jól jönne egy gyári munka amihez szállás is van,vagy esetleg takarítói amihez szintén van szállás.

Nem vagyok tájékozott BPn így nem tudom melyik kerültben érdemes keresgélni ami a sulitól se lenne nagyon messze.


2018. márc. 16. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is levelezőn tanultam egyetemen de gyári munka mellett nem igazán volt megoldható. 3 műszakban dolgoztam és mire hazaértem már hulla voltam, energiám abszolút nem volt tanulni mellette. Inkább keress egy olyan melót ami nem merít ki. Sok sikert és jó tanulást!
2018. márc. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp nagy foglalkoztatókat (békávé, máv) keress meg ezügyben.
2018. márc. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ez bizony nehéz, mert 3 műszak mellett baromi nehéz tanulni, na meg a konzultációkra is el kell jutni hetente 2 hetente. Pl tegyük fel egy csütörtöki éjszakás műszak után bemenni a pénteki óráidra maga a halál (konkrétan a gyárból mész az iskolába).


Vagy az egész terveidet eltolod egy idővel, felmész dolgozni,félre teszed a pénzt és akkor tudsz menni albérletbe és akkor lehet nem lélekölő és több szabadidőt adó munkád.

2018. márc. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress egy bankot, biztosítót és jelentkezz a call centerébe, betanítanak, és nem kell belerokkannod a munkába. Ilyeneket keress: call center munkatárs, call center operátor. Professionön általában van 5-10 ilyen állás meghirdetve.
2018. márc. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!