Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felvesznek úgy rendőrnek, ha...

Felvesznek úgy rendőrnek, ha régebben (18éves korban) pánikbetegség miatt jártam pszichológushoz? (egyáltalán, ha járt valaki pszichológushoz akkor felveszik? )

Figyelt kérdés
Normális válaszokat írjatok kérlek.
2018. márc. 17. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell hangoztatni és kész. Amúgy meg mindenkit felvesznek...
2018. márc. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A rendőrségnél is van pszichológiai vizsgálat és minden olyan területen ahol az átlagostól nagyobb terhelésnek vannak kitéve a munkavállalók.Ne dugjuk a homokba a fejünket! Azt kéne tudnod Kérdező,hogy megismétlődhet-e nálad a pánikbetegség? Mi váltotta ki nálad?
2018. márc. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Attól, ha beülök mondjuk egy előadásra és tudom például 16:00tól 16:45ig tart és közben tudom, hogy nem mehetek ki mert az ciki lenne stb (bezártságérzet vagy vmi hasonló, vagy esetleg pánikbetegség, mellesleg hogy lehet ezt orvosolni? )
2018. márc. 17. 20:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Orvosolni? Nagyon régen láttam a tévében,hogy a betegséggel,bajjal orvosolták a helyzetet.Aki a kígyóktõl rettegett azt bezárták a kígyók közé. Csak abba gondolj bele:akár utcai igazoltatásnál is előfordulhat,hogy be kell ülnöd a kocsiba egyéb okok végett,ha irodában dolgozol akkor is előfordulhat a pánik,netán a liftes,szűk lépcsőházzal ugyanez lenne? A pánikbetegség veszélyt jelent nemcsak önmagadra nézve hanem a teljes környezetedre! Döntésképtelen vagy!
2018. márc. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!