Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha titeket felvennének egy...

Ha titeket felvennének egy munkahelyre, és utána felhívna pár cég hogy menjetek állásinterjúra, mit tennétek?

Figyelt kérdés
Mondjuk nincs állásotok, pályáztok legyen az, 10 céghez. Mondjuk felvesznek rögtön az első helyre, azonnali kezdéssel. Utána eltelik 1 hét, bennt vagytok az irodában, és felhív 3-4 cég hogy menjetek be állásinterjúra, hiszen elküldtétek a CV-tek. Mit tennétek?
2018. márc. 20. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szeretem a változást de lusta is vagyok. Megköszönném a lehetőséget és ennyi.
2018. márc. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha már elkezdtem dolgozni, és rendben van a munka, akkor hagynám az újakat. Ha úgy dolgozok, hogy van időm elmenni interjúra, akkor viszont elmennék, veszítenivalóm nincs.
2018. márc. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha jól érzem magam az új helyen, akkor megköszönöm a lehetőséget és közlöm, hogy már nem aktuális. Ha nem érzem jól magam az új helyen vagy eleve átmeneti (pl. rövid távú határozott idejű szerződés), vagy én tekintem átmenetinek, mert kellett valami, akkor valahogy megoldom, hogy eljussak állásinterjúra máshova.


Mindkettőben volt már részem.

2018. márc. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!