Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyen gyáva jellem?...

Miért ilyen gyáva jellem? Mitől fél?

Figyelt kérdés
Egy gyárban dolgozom és van egy kollégám aki rettentően gyávának tűnik a ranglétrán feljebbállókkal szemben. De néha még a vele egy szinten állókkal szemben is. pl.: nem mer kikéredszkedni a mosdóba "nehogy baj legyen belőle" vagy nem mert elmenni szabadságra ugyanebből kifolyólag. Sokat beszélgettünk, nem kerülne nehéz helyzetbe ha esetleg kirúgnák ( de miért tennék?). Nem keres sokat, mint egy átlag operátor, és csomó más lehetősége is lenne ha kirúgnák de teljesen alaptalan szerintem a félelme. Miért ilyen? Sokszor nagyon túlzásokba esik és megalázkodik emberek előtt, soskzor már idegesít ez a viselkedés. Miért ilyen? Mit tegyek? A srác 27 éves és semmi mentális baja nincsen, tök átlag ember.

2018. márc. 30. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Pszichológus segíthet
2018. márc. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi mentális baja nincsen? De van! Súlyosan szorongó, alacsony önértékelésű.
2018. márc. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baja mindenki pénzt keresni megy be a munkahelyre nem veszekedni meg más magán életében érdeklődni.
2018. márc. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kényelmes neki, értékes az a munkahely. Én is megjártam egyszer. Túl nagy volt a szám és az arcom is a főnökkel szemben. Olyan nagyon nem is vittem túlzásba csak 1-2 alkalommal. Bőven elég volt.. Hiába nem volt gond munkámmal kirúgott mondva csinált dolgokkal... Azóta csendben vagyok máshol és meghúzom magam. Még ma is sajnálom azt a helyet, mert minden szempontból a legjobb helyem volt. Szóval senki nem akar így járni. Olvastam egy karrier könyvet, amiben egy befutott nagy vállalat menedzsere írja le az karrier történetét. A könyvben többször említi, hogy a munkahelyen az a legfontosabb, hogy a felettesed elvárásainak minden területen és a legjobban megfelelj. És lásd az én példám is igazolja. Hiába volt több diplomám, több tapasztalatom, mint a kollégámnak, ő úgy viselkedett a főnökkel, mint egy pincsi kutya és most vezető annál a cégnél, engem meg kirútak, mert nem lehet velem dolgozni.
2018. ápr. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!