Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Létezik olyan magánvállalkozás...

Létezik olyan magánvállalkozás, aminek a beindításához nem kell milliókat beleölni és viszonylag rövid idő alatt kiváltja az alkalmazotti rabszolgaságot?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 9. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
31%

Van. Ha nagyon jó kapcsolati tőkéd van valamelyik állami szervezet vezetőjével. Akkor lehet ügyeskedni és még csak nem is követsz el törvénytelenséget. Szerezhetsz megrendeléseket, amire alapítasz egy vállalkozást.


Ha nincs, akkor viszont van egy rossz hírem: a legjobb, ha megbarátkozol az élethosszig tartó rabszolgasággal.

2018. ápr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Startup vállalkozások.

A rossz hír hogy 10-ből csak 1 lesz működőképes.

2018. ápr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem mindenképpen olyan szakma, amelyből eléggé kevés van jelenleg Magyaro.n, pl. a szerelők. Megcsinálnék egy ilyen jellegű képzést.
2018. ápr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

inkább keress normális munkahelyet ahol nem gyökerekkel vagy körülvéve.


Amúgy van ilyen.

2018. ápr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 na látod,ez az ami lehetetlen .
2018. ápr. 9. 18:30
 6/9 anonim ***** válasza:
10%

Annyiban adnék neked igazat hogy minden csoda 7-8 hónapig tart, utána kuka ahova felvettek.


Mit értek ezalatt?


Faterom mesélte, hogy "sírt" hogy nem tudott soha jól keresni, mindig keveset keresett stb. Na aztán felvették egy olyan helyre ahol tényleg jó volt a pénz, nagy volt a fizetése.


Na és mi lett a vége? 1 év múlva bedőlt a cég, visszaemlékezve csak röhög rajta faterom, ennyit ér az egész.


Ha valami jó tart max 1 évig aztán kalap kabát.

2018. ápr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És ha eltart 1 évig az már jónak számít. Én voltam olyan helyen ahonnan pár hét után elköszöntem mert egyszerűen annyira a legalja primitív suttyók alakították a helyet h normális ember ott nem tud ledolgozni 8 órát.
2018. ápr. 9. 18:45
 8/9 A kérdező kommentje:
És ez mindenhol így van,vállalkozásnál a magad ura lehetsz ,csak ugye a pénzhez pénz kell.
2018. ápr. 9. 18:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Én multinal vagyok alkalmazott, megjárták pár céget, volt olyan hogy egy évben volt 3 munkahelyem, de a mostani jó szeretem
2018. ápr. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!