Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valaki nem akar dolgozni...

Ha valaki nem akar dolgozni nem akar munkahelyekre járni akkor annak miért kell?

Figyelt kérdés
Miért nincs mindenkinek egy alapjovedelme es aki akar az dolgozhatna is mellette vagy mit tudom en. Miért kell?? En nem kertem ezt a szar eletet es nem tehetek róla hogy itt vagyok. Nem akarok a társadalom hasznos tagja lenni sem.

2018. ápr. 13. 11:15
1 2
 1/12 Mádár0218 ***** válasza:
72%

Mert valamiből meg kell élni, nem feltétlen azért dolgozol, mert szeretsz, azért, hogy legyen kajád és Egyéb dolgaidat.


Én pl szeretem a munkámat

2018. ápr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Így is elég ingyenélő van ebben az országban. Ha nem tetszik a munka, éhen is lehet halni.
2018. ápr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

Mert aki nem dolgozik, ne is egyék!

Ha az emberek munka nélkül is elegendő pénzhez jutnának, amiből meg tudnak élni, összeomlana a gazdaság. Sok olyan munka van, amit nem szenvedélyből csinál az átlag ember, mégis elengedhetetlen a munkájuk a társadalom problémamentes működéséhez. Ha lenne az embereknek más választásuk, káosz alakulna ki, úsznánk a szemétben, éheznénk, nem tudnánk semmilyen szolgáltatást igénybe venni...

2018. ápr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Többek kozott ezert sem lesz nyugdijjam! :D menj el bohockodni valami művésznek vagy áruld a tested :) ha magaddal szemben nincs annyi elvarasod hogy legyen beloled legalabb egy önfenntartó ember, akkor te sajnos a társadalom aljahoz tartozol velemenyem szerint!
2018. ápr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Ki mondta, hogy neked élned kell ezt az életet?

Amúgymeg hogy gondoltad az alapjövedelmet? Dolgozzak én kétszer annyit, hogy te otthon verhesd a p_csödet? Mégis ki fogja kitermelni azt a pénzt amiből a hozzád hasonló tetveket pénzelik?

2018. ápr. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

Az ember az egyetlen ismert élőlény a bolygón ami fizet az ennivalóért.


A föld javainak felosztása igazságtalan.


Ha nem dolgozol azokon élősködsz akik ennek az igazságtalanságnak az áldozatai.Ha magadért tudsz felelősséget vállalni akkor van gerinced.


Azért nincs mindenkinek alapjövedelme mert az a kevés ember akinél a föld javainak többsége van így biztosítja a monopol helyzetét az önjáró rendszer tetején.Ez ilyen egyszerű.

2018. ápr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Miért kellene dolgozni,meg munkahelyre járni?Ki mondta hogy kötelező?

Ücsörögjél otthon sötétben net nélkül,minden nélkül,és várd jótevő csodatündért,ahogy minden hó elején hoz kétszázezret.

Próbáld ki,lehet hogy bejön,de lehet hogy nem.

2018. ápr. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

Gondolom otthon laksz anyádéknál.. Én azért dolgozom, mert minden pénzbe kerül, a rezsi, a kaja, a mobil a kezemben... Nekem is lenne jobb dolgom hidd el.

Szerinted az alapjövedelem miből lesz? Vagy a segély vagy bármi? Abból amiért mások megdolgoznak. Elég szomorú az, hogy a fizetésemből minden hónapban 60 ezret elvesz az állam amiért gürizek, mások meg semmittevésből élnek. Ha fáj az élet szaladj a Dunának, az legalább ingyen van.

2018. ápr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%
Nem kell, a Dunába is ugorhatsz.
2018. ápr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell dolgozni, éhen is lehet halni. Senki nem állít meg benne.
2018. ápr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!