Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha katonának szeretnék menni...

Ha katonának szeretnék menni hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, és el szeretnek menni katonának, úgy mint régen apukám, van ilyenre még lehetőség? Hogy lehet menni, jelentkezni ilyenre? Vagy mégis mi ennek a menete?

2018. ápr. 15. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Bemész a megyédben a toborzóirodába,ott mindent elmondanak.
2018. ápr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megkerdezhetem, hogy mi vonz egy not ebben a dologban? :)
2018. ápr. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 Ugyan én nem a kérdező vagyok,de nő vagyok,aki katonának készül.

Én máshol nem tudnám magam elképzelni. Leginkább az elszántságuk vonz, meg a kalandvágy és a tenni akarás. A kiképzés rengeteg dologra megtanítja az embert, fegyelemre,kitartásra,türelemre.

Rengetegen vannak kint a határnál,sokuknak a családjuk is ráment,de ők továbbra is ott vannak, mert erre esküdtek fel. Ezt a kitartásukat csodálom, hiszen ők nem magukkal foglalkoznak,hanem a többi emberrel.

2018. ápr. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szep amiket leirtal kedves #4, de a valosag kicsit mas. A missziokba is csak azert mennek a katonak mert igazabol tenni akarnak a hazajukert, egyaltalan nem a penz miatt. Az elejen lehet igy indul sok elszant embernek, de nagy resze nem ilyen. Masik rendvedelmi szervnel voltam, nem ezert mennek tobbnyire, mert hosok akarnak lenni stb
2018. ápr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!