Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet rájönnibmi az...

Hogy lehet rájönnibmi az amivel foglalkozni szeretnék? Elegem van a mókuskerékből.

Figyelt kérdés
Reggel felkelni, munka, du. haza, kaja, 1-2 óra szabadidő majd alvás és kezdődik előlről. A munkámat nem szeretem. Annyit keresek amiből eltartom magam. Semmi motiváció. Ez nem rabszolgaság ha a megélhetésért dolgozunk? Egyszer már belekezdtem valamibe amihez semmi közöm nem volt de gondoltam jól lehet vele keresni de persze nem jött össze és csak kidobott pénz volt. Nehéz mert a párom 2x annyit keres mint én ráadásul az ideje egy részét magának osztja be a mellékes munka miatt. Nem gondolom hogy ő többet ér mint én mégis kisebbségi érzésem van emiatt mert nekem csak annyi van amiből megélek. Persze ha megyünk valahova ő fizet többnyire de ettől sem érzem jól magam. Másnak azt mondanám kezdj bele valami vállalkozásba. Igen ám, de ehhez pénz kell de mégfontosabb hogy valami olyat csinálj amit szívesen csinálsz. Nem tudom mi lenne ez. Ez a legnagyobb baj és persze az hogy amibe kezdtem az teljesen befuccsolt és elveszi a kedvemet. Most talán váltok majd munkát de ott sem fogok többet keresni csak közelebb lesz. Kilátástalan. Nem akarok így élni. Ennyi az élet? Rabszolgalét.
2018. ápr. 17. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Neked is ez jutott, egyel jobb, mint észak koreai munkatáborban élni vagy polgárháborús országban keresni egy hízott csótányt ebédre :) Majd jönnek az okosok, hogy tanulj ki valamit és abban legyél a legjobb vagy válj IT zsenivé meg hasonlók. Ész, szorgalom, kitartás, szerencse, pénz és ötlet hiányában sok esély nincs kitörni. A többségnek hétköznapi munkák jutnak, kevés fizetésért, ez van.
2018. ápr. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne érezd magad rosszul.

Majd az új munka jobb lesz. Ha mégsem akkor majd az azutáni. Próbálkozz mindig nézegesd az àllàs hirdetéseket.

Egyébként lehet,hogy a párod 2x jobban keres, de te kétszer annyit dolgozol (haztartas)

Nekem a párom mindig azt mondja, hogy buszke rám mert a munka mellett megy a háztartás is(neki önmaga szerint nem menne ) Én sem keresek annyit mint ő de dolgozok annyit.

Plusz nálunk közös kassza van. Nem tudom hogyan jönnek ki csak a saját fizetésemből. ..


A lényeg,hogy ne keseredj el és ne add fel.addig próbálkozz míg nem lesz jobb.

Mi Németországban lakunk.

Mikor kijottem a párom utan takarítottam és nem beszéltem a nyelvet. Gondolhatod az milyen volt.

De nem adtam fel és mindig csak egy kicsit jobb helyen takarítottam.

Most meg már (igaz még tanulok )azt csinálok amit akarok és szeretek :)

2018. ápr. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A hétköznapi munka is jó, ha szereti az ember.

Fogászati asszisztensnek tanulok és imádom. Pedig ez sem különleges.

De egyébként jól írta az első.

Én tanácsolom, hogy tanulj valamit.

Olvass a szakmáról mi érdekel.

Én sokáig nem tudtam mit akarok.

2.voltam

2018. ápr. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nálunk nincs közös kassza és nem is lesz valószínűleg. Ő sokat dolgozik kevés a szabadideje. Keveset is vagyunk együtt emiatt de persze neki más a szempont mert a megkeresett pénz nagy részéből magára költ utazgat stb. Nem is tudnék vele menni mert nincs annyi szabim. Még 1 éve sem vagyunk együtt nem is várom el a közös kasszát és nem is élünk együtt. Néha azt gondolom ez az élet nagyon nem nekem való.
2018. ápr. 17. 08:43
 5/5 anonim ***** válasza:

hoooooogy?


utazgat? nélküled?


wtf?

2018. ápr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!