Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 27 évesen még mindig nem...

27 évesen még mindig nem tudom mivel szeretnék foglalkozni?

Figyelt kérdés
Nálatok hány évesen pecsételődött meg?

2017. febr. 16. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
27 évesen még én sem tudom.
2017. febr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én kb. 10-12 éves koromig "szerelő" akartam lenni, ilyen elektroműszaki szakember. Akkoriban vásároltuk meg az első számítógépünket, és onnantól fogva informatikus ("programozó") akartam lenni, és az is vagyok :)

29 leszek hamarosan.


Egyébként, valami csak érdekel? Miben vagy jó?

Amiben jó vagy, azt általában élvezed is. Van, aki jó szervező, vagy jól tud kommunikálni másokkal, van, aki szeret elméleti problémákat megoldani, mások meg szeretnek bütykölni.

2017. febr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én gyerekként elhatároztam, hogy rendőr leszek de a szüleim jogi pályára küldtek amihez semmi kedvem nem volt és ez meglátszott a tanulmányi eredményeimen. Annyira, hogy végül szakmunkás lettem, de olyan szakmával ami sosem érdekelt és sosem tanultam ki, csak papírom van. Eddig azt hittem az érettségi egy jelentéktelen papír és nem bántam, hogy nincsen de most mindenhova azt kérik holott valóban nincs semmi értéke, de 28 évesen már nem fogom lerakni.


Szóval már gyerekként tudtam és azóta se érdekel igazán semmi, így 30 körül már késő mindenhez

2017. febr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én 24 évesen se tudom...

össze vissza bolyongok az álláshirdetések és a melók között!!! :(

2017. febr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van aki 40 évesen se tudja. Soha se késő.

Csak ne kattogj ezen.

Próbálj ki mibél több melót. Amelyik megtetszik maradj annál.

2017. febr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!