Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit szólnátok olyan munkahelyh...

Mit szólnátok olyan munkahelyhez ahol az számít nagy eredménynek hogy még nem szűnt meg a cég?

Figyelt kérdés

Mit szólnátok hozzá ha egy olyan munkahelyen dolgoznátok ahol nem az lenne a kérdés hogyan és mennyit bővüla cég mennyit emel a béreken, hanem azon tapsolnának a főnökök hogy de ügyesek mert még létezik a hely és nem zárt még be?

Ahol annak is örülni kell (a főnökök szerint) hogy még van fizetés van munka és még ég a villany egyáltalán? És még nincs lakat az ajtón?

Az hogy bért emelnek ilyenről itt álmodni se lehet. Annak is örülhe aki itt van hogy a kis fizetését úgy ahogy határidőre megkapja (2 részletben stb).


Kilátás fejlődés az semmi. Örüljünk hogy van hova bejárni.

Mit szólnátok ha ilyen légkörbe kéne bemenni nap mint nap?


2018. ápr. 17. 15:25
1 2
 1/12 Andizsuzsi ***** válasza:
Az attól függ. Ha közel s távol nincs más munkalehetőség, akkor a főnökséggel együtt örülnék. Ha van, akkor valószínűleg váltanék.
2018. ápr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bp-i munkahely és oktatással tanfolyamszervezéssel foglalkozó cég aminek sose ment jól de mióta politikia okokból azt a kevés kapcsolati hálójukat is elbukták azóta .... azóta templom egere.
2018. ápr. 17. 15:31
 3/12 A kérdező kommentje:

Ja és persze a főnököknek akkora arcuk van továbbra is mintha milliós fizetéseket adnának.

Lassan alig van emberük (na meg csinálni sincs mit) de azért "én vagyok a főnök és kussolsz vagy kirúglak" hozzáállás van.

Csak lassan már nincs kihez és mihez hozzáállni.

2018. ápr. 17. 15:34
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez is a napi kamu munkaügyes hisztije. Ilyen szar légkörben nem dolgoznék, ennyi. Az teljesen abszurd, hogy egész Budapesten ne lenne másik munkalehetőség.
2018. ápr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"egész Budapesten ne lenne másik munkalehetőség."


nem biztos hogy kamu!

Kérdezek valamit!

Állami hivatal csupa diplomás ember, akik a béka segge alatt keresnek és 2009 óta(!!!) nem volt béremelés =(sajtó is tele van velük ld államkincstári dolgozók).

Na ők miért nem mennek el máshova? Hát Bp, vagy megyeszékhely, diploma, tapasztalat megvan és mégis ott vannak nettó 110-120 pénzekért és 10 éve petákot se emeltek nekik.

És mégis a zömük meg nem mozdulna el nem menne.

Na miért?

2018. ápr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy árufeltöltő többet kap mint ők, egy sormelós többet kap, ezek meg diplomával se, és maradnak mégis--- na miért?
2018. ápr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Szokásos munkaügyes kamu.
2018. ápr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]


Mese a kincstári dolgozók kétszer 25 százalékos béremelése


Egy végsőkig elkeseredett MÁK-os dolgozó azonban arról számolt be lapunknak, hogy a nagy csinnadrattával beharangozottakkal ellentétben híre sincs az 50 százalékos emelésnek.


Sőt, már az is öröm, ha valakinek nem csökkent a fizetése 2018-ra. Magyarázat nem érkezett a munkáltatótól, miért maradt el az ország-világ előtt beígért emelés.

2018. ápr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

kb ennyi:

Sőt, már az is öröm, ha valakinek nem csökkent a fizetése 2018-ra.

2018. ápr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Andizsuzsi ***** válasza:

"Na ők miért nem mennek el máshova?"


Én pl azért, mert szeretem a munkámat. Valószínűleg ha a megélhetésemet veszélyeztetné az ásóbéka feneke alatti fizetés, akkor váltottam volna, de szerencsére nincs így.

2018. ápr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!