Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rád melyik igaz? Te dolgozol...

Rád melyik igaz? Te dolgozol a cégnek mert úgy döntöttél vagy a cég tesz szívességet neked hogy dolgozhatsz ott és örülj neki?

Figyelt kérdés

Alapvető kérdésnek tűnik, mentalitásbeli kérdés.

Rád melyik igaz?


Te dolgozol a cégnek azért mert úgy döntöttél hogy érdemes itt dolgozni és maradsz amíg megéri neked


VAGY


A cég tesz szívességet neked hogy felvett és ott dolgozhatsz és örülhetsz hogy van helyed valahol? El nem mész mert hova....


Rám egyértelműen az utóbbi.

Rád melyik?


2018. ápr. 17. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az előző munkahelyemen szisztematikusan próbálták leépíteni a munkavállalók önbizalmát. Folyamatosan ment a fenyegetés, hogy ha valami nem tetszik, fel is út, le is út, kirúgnak, mert "úgyis százan állnak sorba" azért az állásért. Folyamatosan azt éreztették velünk, hogy örüljünk, hogy dolgozhatunk, máshol úgysem találnánk melót, stb.


Aztán mikor teleszaladt a hócipőm az egésszel, leléptem. Kb. másfél hónap múlva felhívtak az előző helyről, hogy visszamennék-e... Úgy látszik, azok a százak elunták a sorbanállást, és nem maradt, aki betöltse a pozíciót...


Az új munkahelyemen viszont azt érzem, hogy kölcsönösen jól járunk. Én mindent beleadok, cserébe számíthatok a cégre és megbecsülik a munkámat.

2018. ápr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

"ogy ha valami nem tetszik, fel is út, le is út, kirúgnak, mert "úgyis százan állnak sorba" azért az állásért. "


Nálunk ugyanezt mondják azzal a különbséggel hogy igazuk is van.

Ugyan 100an nem állnak sorba de 1-2 embert a helyemre napokon belül leakasztanak.

És ez már elég hogy kussoljak.

LÁttam kollega elment 1 hét és ott az új ember.

2018. ápr. 17. 16:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokakra az utolsó sajnos, de rám az első, mert fiatal vagyok és a szakmámban itt is és külföldön is nagyon nagy szükség van fiatalokra, így nekem sok választásom volt. Amikor elvégeztem az iskolát, a cég ahova mentem, pont szarban volt mert többen is kimentek külföldre így hirtelen kellett embert keresniük így 1 héten belül már a papirokat intézték velem. végülis korrekt fizetést adtak az elején, jó volt a hangulat, csak egyre több okostojást vettek fel haveri alapon "főnöknek" akik kiszivattyúzták a pénzt, rajtunk meg elkezdtek szép lassan spórolni. 2 hónapon belül 6 fiatalból 4 elment ausztriába dolgozni, aztán én is felmondtam, hogy itthon dolgozhassak. Mondjuk én alapból azért vállaltam náluk munkát hogy pénzt gyűjtsek a saját vállalkozásomhoz, amit tisztáztam már az elején. De így akkor is az első igaz rám szerintem.
2018. ápr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Csak is az első!! Fel is kötném magam ha ilyen nyomoronc életem lenne!

Nem elég hogy xar munkád van, de meg 2 naponta itt élvezkedsz a fiktiv kerdeseiddel.

2018. ápr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Nem elég hogy xar munkád van, de meg 2 naponta itt élvezkedsz a fiktiv kerdeseiddel."


Na most ööö józan paraszti ész.


Ha szar munkám van akkor mitől is fiktív a kérdésem?

Akkor pont jogos a kérdésem.

Fiktív akkor lenne ha milliós manageri poziban ülnék.

2018. ápr. 17. 18:03
 6/8 A kérdező kommentje:

"el is kötném magam ha ilyen nyomoronc életem lenne! "+


És az mit oldana meg? Hm?

Gyáva menekülés semmi több.

2018. ápr. 17. 18:16
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Pedig jó penne ha te a menekülest valasztanad, mert roppant irritáló egy ember vagy, akit nem lehet meg elkerülni se....
2018. ápr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"edig jó penne ha te a menekülest valasztanad,"


Ne reméld.


De továbbra se értem: KICSODA tart fegyvert a fejedhez? KI?

2018. ápr. 17. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!