Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan emberekről, akik?

Figyelt kérdés

Szeretik fenntartani a feszültséget, keverni a háttérben a f×t, a másikról mindent kibeszélni, őt nehéz helyzetbe hozni?

Az ilyenek mellett mindig ott van a főnök, mert olyan jól végzik az alattomos munkájukat, hogy a szegény főnök nem veszi észre.

Mit lehet tenni ilyen esetekben? Attól, hogy valaki ilyen, még a feladat ellátásra vár, ha pedig sikerül kijebbrudalnia ezáltal a ba×tott kollégát, még több feladat hárulhat a maradék emberre.

Nem tudom, hogy mi lehet a megoldás ebben az országban, hogy végre mindenki csinálná végre azt, amit tud, és nem a másik lealázása menne. Vagy ez kell a társadalomnak?



#másik #baszogatása
2018. ápr. 20. 06:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek rendben saját magukkal. A kis szánalmas nyomorukat másokra projektálják. Nincs energiájuk, így akarnak szerezni. Az efféle viselkedés mindig arról szól, aki kötekedik, nem arról akivel. Ez nem hozzád tartozik, hanem hozzá.
2018. ápr. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Írj neki egy levelet:


Kedves baszogtató!

Tudod, én megbocsátok neked minden ellenem elkövetett vétkedet, mert tudom, hogy az általad elkövetett mocsokságok nem ellenem irányulnak, hanem a nyomorúságos életedből fakadnak.

Pár pillanatig azt hittem, hogy valami olyat tettem, amivel téged megbántottalak vagy megsértettelek, és így próbálod visszaadni azt a fájdalmat. Aztán rájöttem, hogy nem tettem én semmit, te alapból vagy ilyen, mivel olyan gyenge személyiséggel rendelkezel, olyan dolgok történtek az életedben, ami által ilyen szörnnyé váltál.

Semmi gond. Én nyitott vagyok egy beszélgetésre, tőlem nem tudja meg ezt senki, talán még barátokká és válhatuk.

Ha nem élsz a lehetőséggel csak tovább nyomorítod magad és a méreg folyamatosan emészt majd fel.

Én valahogy ki fogom bírni, mert legbelül tudom, hogy hibás semmiben nem vagyok, nekem tiszta a lelkiismeretem. Na, meg téged csak pár óráig kell elviseljelek, de te magadat a nap 24 órájában, a hét minden napján, az év minden hónapjában. És ez a tudat még inkább megnyugtat.

Ha már teljes mértékben eluralkodott rajtad a rosszindulat, amit szintén megértenék, ajánlom, hogy keress fel egy pszichológust. Hosszú út lesz ez lehet, de talán van esély arra, hogy újra emberibb légy. Csak akkor, ha igazán akarod.

Üdvözlettel:

Akinek folyamatosan keresztbe teszel, akit baszogtatsz, akit látszólag utálsz.

2018. ápr. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaj nekem a baráti társaságomban van egy ilyen ember.

Megtud rólad valami diszkrét dolgot és azt máskor mindenki előtt hangosan kezdi el "megbeszélni" veled, és látszik ilyenkor rajta, hogy a lelki szemei előtt popcornt vesz elő és mozizik a drámán amit generál.. állandóan kínos helyzetbe hoz akit csak tud, ez ad neki életenergiát. Sajnos vannak, akik bírják, nem penderíthető ki szimplán.

Hát szóval igen, menjenek a fenébe ezek az áskálódó férgek, jóval kellemesebb lenne a világ nélkülük.

2018. ápr. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne az országot okold. Mindig azt csesztetik akin látszik, hogy baj van. Nem azért csesztnenek mert utálnak de lehet még ők sem tudják miért csinálják. Ezt érzik helyesnek. Ennek hatására lehetőséged lesz arra, hogy megerősödsz és beilleszkedsz. Senki nem csesztet és te is jól vagy.
2018. ápr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2-es ez tetszik, tartalmas:).

4.: az a baj, hogy ez lett elfogadva nagyon sok helyen, és óhatatlanul szinte mindenki átveszi ezen stílust. Igen, van benne lehetőség, hogy fejlődjön az ember, csak merjen szembeszegülni a többséggel, mert az ilyenek nem egyedül vannak…

2018. ápr. 20. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!