Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Adminisztratív, adatrögzítős,...

Adminisztratív, adatrögzítős, irodai diákmunka tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mit kell csinálni egy ilyen irodai munkánál? És milyen a légkör/társaság? Megéri?

2018. ápr. 25. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogy milyen az légkör és a társaság? Ahány diákmunka, annyiféle.

Általában papírról kell bizonyos adatokat egy számítógépes program segítségével felrögzíteni. Én régen pl. felsőoktatásba jelentkezők adatait rögzítettem. Monotonitás tűrés és pontosság kell hozzá, minden másra betanítanak.

2018. ápr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen munka, nekem sok ilyen volt:

- számítógépes rendszerben rögzíteni a megrendelt termékeket, számlákat készíteni

- oldalnézettségi statisztikákat készíteni, adatokat felvinni a cég saját rendszerébe, email üzenetekre válaszolni, én a végén megkaptam az ügyfélszolgálatos szerepkört is. Fizetett hirdetéseket beállítani stb.

- szkennelés, beérkezett adatok alapján az ügyfelek adatlapjait kikotorni, kockázatbecslés előre megadott paraméterek alapján

- papírról adatrögzítés rendszerbe (elveszett az adatbázisuk és újra be kellett pötyögni mindent)

- véleményfelmérés adatait felvinni és statit készíteni

- borítékolás, szkennelés, címírás


Szerintem ha több diák van ott és megtalálod velük a közös hangot, akkor mindenhol jó a társaság. Volt olyan hely, ahol nem szabadott hangosan beszélni, csak skype-on keresztül, ott fulladoztunk a visszafojtott nevetéstől :D

Alapvetően mindenhol kedvesek voltak, bár a "normál" dolgozóknál van egy kis távolságtartás a diákok felé (időszakos munkáknál nem kötnek életre szóló barátságokat nálunk min. 10 évvel fiatalabbakkal).

Fizetés az itt nagyon változó, nekem vagy 500 forint különbség volt a legrosszabbul és a legjobban fizető közt.

2018. ápr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!