Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen irodai munkák vannak,...

Milyen irodai munkák vannak, amelyeket középsuli mellet is végezhetek (nem nyári munka)?

Figyelt kérdés

Irodai asszisztens, fordító, ügyfélszolgálatos. Ha az angolomat is használhatnám az még jobb. Mindössze annyi lenne a nehézség, hogy nem tudnám végezni, maximum heti 10 órában(esetleg picit több). Amúgy debreceni vagyok 17F.

A segítőkész válaszoknak természetesen zöldpacsi és ezer hála!



2017. aug. 6. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, Budapestről tudok nyilatkozni, Debrecenben valószínűleg kevesebb a lehetőség. De egyrészt 18 alatt szinte csak vendéglátásban, kereskedelemben tudsz dolgozni vagy nagyon egyszerű (és monoton) betanított munkát adnak. Másrészt leginkább heti 20 órában vagy többen keresnek az irodai munkákra diákot. Sokszor még azt is ők mondják meg, hogy egyenletesen (pl napi 4 órában), vagy 2-3 teljes napban szeretnék, hogy dolgozz. Ez egyetem mellett is nehezen kivitelezhető, hiszen itt sem 100%-ig olyan az órarendünk, amilyet szeretnénk, középsuliban meg főleg.

Néha vannak olyan munkák, ahol elég heti 10-12 óra, de ez nagyon ritka. Esetleg olyan van még, hogy fixen pl hétfői napokra kell diák, de ez is inkább egyetemistaként lehet jó.


Szerintem vagy az ismerőseidet kéne megkérdezni, hogy esetleg tudnak-e ilyesmit neked, vagy amíg leérettségizel, addig vendéglátásban/kereskedelemben elhelyezkedni, ahol a 20 órából mondjuk 10-et letudsz egy hétvégi nappal, a maradék 10-et meg 2-3 hétköznap délután. :)


Ja, és még egy tipp, mivel jó az angolod: a párom egyetem mellett a Wizzair ügyfélszolgálatán dolgozik, oda éjszaka is lehet menni, tehát bőven tud 30 órát is dolgozni és jól fizet. Mindig keresnek új diákokat, csak ide kell a betöltött 18, meg ugye ez Bp. (bár már debreceni bázisuk is van, csak oda nem tudom, vesznek-e fel diákokat), de hasonló területen esetleg még lehet dolgozni több műszakos beosztásban.


Remélem tudtam segíteni, már 16 éves korom óta dolgozom, úgyhogy ha van még kérdésed, írj nyugodtan, mert sok mindent tapasztaltam már diákmunkákkal kapcsolatban. :D

22L

2017. aug. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ.:)

Én is ügyfélszolgálatnál dolgozom és teljesen rugalmas munkaidővel ami nagyon bejön. Épp ezért, nem is szívesen hagynám el a jelenlegi melóm, de attól tartok suli mellet nem fog menni a heti 20-24 óra ezért tettem ki a kérdést.

Ment a zöld pacsi.

2017. aug. 7. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!