Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » "Viccelődtek" már a külsőtökön...

"Viccelődtek" már a külsőtökön a munkahelyeteken? Hogy reagáltátok le?

Figyelt kérdés

A jelenlegi melőhelyemen a soványságomon poénkodnak / kikerül a szél, majd jól megtömnek, stb. / Pedig nem vagyok az "anorexiás típus". Vannak hasonlóan vékony nők is a cégnél.

Van hogy én is nevetek rajta, van, hogy visszaviccelek valamit, de már kissé unom...minden vicc addig jó, ameddig új, ahogy mondani szokták.

Elég régóta dolgozom, mindig így néztem ki, korábbi helyeimen ez sosem volt vicctéma.


2018. ápr. 29. 23:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Azért a jól megtömnek az nekem szexuális zaklatásnak tűnik.
2018. ápr. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem csak irigykednek, légy büszke az alakodra.

Én is vékony alkat vagyok és volt, hogy hasonló "vicces" megjegyzéseket kaptam. Egyszer amikor valaki csokis süteményt hozott az irodába, a teltebb nők (akiktől természetesen a megjegyzéseket kaptam) elkezdtek sopánkodni ők nem ehetnek ebből sokat, én meg csak mosolyogva valami olyasmit mondtam, hogy szerencsére nekem ezzel nincs problémám.

2018. ápr. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Ige, azt már megfigyeltem, hogy a teltebb nők általában irigykednek a soványakra. Egyik barátnőm duci, és mindig mondja, ha meglát: "de jó neked, hogy ilyen vékony vagy.".

Egyébként az én esetemben férfi kollégák itt a "poéngyártók".

2018. ápr. 29. 23:23
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

Nekem is a vékonyságommal próbáltak poénkodni. Például azzal, hogy: Mivan? Gyúrsz?

Pedig igen is, edzettem, ezek szerint semmi látszata nem volt/nincs. Ilyen a genetikám.

Viszont nem tudják, de egy ilyen kis beszólással le is döntötték amit addig építgettem..

2018. ápr. 30. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%
Mondjuk az ilyen "jól megtömnek" szöveget simán jelenteném írásban a cégvezetőnek, mert ez már tényleg inkább zaklatás kategória. Mondom ezt férfiként.
2018. ápr. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

Vannak olyan típusú emberek akiknek semmi sem jó. Én amikor huszoniksz Kg-val több voltam, akkor azon élcelődtek. Amikor meg lefogytam, akkor meg jöttek az ellenkező poénok. (Jelzem, szerintem most vagyok normális). Nem MÁSok miatt fogytam le amúgy. :)


Ja a megtöméses beszólás meg szexuális zaklatásnak is felfogható simán!

2018. ápr. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Egyébként akkor már az is szexuális zaklatásnak fogható fel, hogy valakinek, egy egyedül megjelenő fiatal nőnek a testére, testi jellemzőire folyamatosan megjegyzéseket tesznek férfiak csoportosan, és ezt nincsen lehetősége elkerülni a munkahelyen. Nem hiszem, hogy ugyanezek a "férfiak" az utcán is minden járókelő nővel szemben megengedik ezt maguknak. Csak azért teszik meg a Kérdezővel, mert nincsen arányban ez a bántalmazás azzal, hogy érdemes legyen neki elmennie ebből a közegből, tehát jelen szituban úgy érzik, megtehetik retorzió nélkül.
2018. ápr. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Minden helyen van egypár idióta, akik a "homlokverejték-csapkodós munka" mellett ráérnek ilyen és hasonlókra. Amikor valaki beszól a másiknak, csak annyit érdemes mondani, hogy "Ezzel a szöveggel csak saját magadat minősíted:)".
2018. ápr. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan volt hogy először csak viccelődés ment, beszólogatások.


Na aztán kezdtek eldurvulni a dolgok, ez így van ha valami nincs rendben a melóhellyel, elkezdődik a "személyedkedés" vagy hogy nevezik.


Na az a hely amiről írtam végül valahol össze is omlott, én le is léptem onnan.


Most ha visszavágsz lehet csak ront a helyzeten, mint írtam akkor átmennek ők még durvábba, és így tovább.


Lesz egy f@@sza tömegverekedés.

2018. ápr. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Alapvetően nem rossz ez a munkahely, meg jó fejek a kollégák. Tehát segítenek, ha kell.

Csak a "viccekből" sok kicsit. Nem tudják, mikor elég.

Amúgy szeretek én is jókat hülyéskedni, de nem mindegy, mi vagy ki a téma. Pláne ha olyasmiről szól, mint a testalkatom, amiről én nem tehetek / és mellesleg nekem így jó /.

A "megtömünk"-höz hozzátették, hogy csokival, de valóban, szexuális célzása is van, ahogy páran írták.

Sajnos a felnőttek sem különbek sokszor a gyerekeknél, ha beszólogatásról van szó.

El tudom képzelni, egy kisebb-nagyobb szellemi vagy testi fogyatékossággal élő ember minek van kitéve egy csoporton belül.

És igen, az embereknek sose leszel elég jó. Tudjátok, a régi La Fontaine-mese a molnárról, a fiáról és a szamárról. Így se jó, úgy se jó, amúgy se jó...

Az lesz a legjobb, ha komolyan elmondom a véleményemet nekik erről. Harag azért nincs, ugye...

Kösz hogy válaszoltatok, ment a zöld kéz mindenkinek.

2018. ápr. 30. 10:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!