Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek nem megy a munkahelyete...

Nektek nem megy a munkahelyeteken az állandó szarkavarás?

Figyelt kérdés

Nálunk mindenhol ez megy, és már kezdek nagyon belefáradni. Szemtől szembe mindenki nagyon kedves, aztán egymás háta mögött megy a szarkavarás ezerrel. Mindenki folyton besározza a másikat a háta mögött, bemártja a főnök előtt, kipletykál, rosszindulatú dolgokat terjeszt, stb. Már beszélgetni sincs kedvem senkivel, mert minden szavamra figyelni kell, hogy ne kezdjenek ki engem is. És az olyan emberek, akikről soha nem gondolnád. Sokszor már én is részt veszek ezekben és ezt utálom, mert én sosem voltam ilyen.

Minden munkahelyen ez megy? Nálatok is megy a szarkavarás?


2017. nov. 9. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Nagyjából mindenhol ez megy.
2017. nov. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
95%
Ha ez megy, ha nem, okosan teszed: ne szólj szám, nem fáj fejem.
2017. nov. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Nem, mert aki olyan volt már az elején megbeszéltük az öltözőben vagy munka elején, vagy a végén.

Bár én olyan helyen is nőttem fel, ahol először ütöttek, aztán szóval rendezték el a problémát.

25F

2017. nov. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos mindenhol van ilyen, szóval csak olyat szabad magadról mondani bárkinek, amit nem baj ha más visszahall.
2017. nov. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez megy,a régi ócska proli rendszer maradványai az ilyen helyek,termelés semmi,csak az ugatás egész nap.

Ezért nem jutunk sehova.

2017. nov. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a cég feje a legnagyobb szarkavaró. Szemben mindenkivel jófej, a háta mögött mindenkire teszi a megjegyzéseket. Saját fülemmel hallottam, ahogy más kollégákkal ezt teszi, biztos vagyok benne, hogy engem sem hagy ki, de az is biztos, hogy nem innen megyek nyugdíjba.
2017. nov. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez megy, sajnos.
2017. nov. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21%
Megy, de nem olyan durva mértékben. Volt egy srác, nem is értem, ő saját magáról pletykált mindig mindenfélét... meg van egy lány, ő inkább vicces dolgokat szokott terjeszteni, amiket csak a hülyék hisznek el (pl amikor valaki betegszabin volt, szerinte azért nem jött, mert törött kézzel dolgozott egy kocsmában Zsámbékon...)
2017. nov. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nálunk is pont ugyanez megy, de még hiszek abban, hogy létezik az a hely, ahova jó bemenni, és most ezt a munkahelyet keresem.
2017. nov. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Voltam egypár helyen és kivétel nélkül mindenhol ez ment ..szóval jobb ha minimumra redukálod a beszélgetést a többiekkel és semmit nem mondasz magadról. Bár akkor meg kitalálnak valami hazugságot,de azt könnyebb cáfolni,ha a helyzet úgy hozza.
2017. nov. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!