Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez hogy hangzik? Hogyan...

Ez hogy hangzik? Hogyan lehetne jobbá tenni?

Figyelt kérdés

Tisztelt Utazási Iroda!



XX vagyok, Y éves, ekkor végeztem a (......)Főiskolán. Korábban az idegenforgalmi szakmenedzser képesítésemet a (......) szereztem meg.


(....) óta tartok vallástörténeti előadásokat a délutáni órákban különböző (.....) megyei településeken.


A következő ajánlattal keresném meg Önöket :


Szívesen tartanék olyan buddhista történeti előadásokat , amelyekben a vallás, a kultúra és művészet kapná a főszerepet. Ezek olyan exkluzív előadások lennének, amelyekkel az Ázsia iránt érdeklődő turistákat céloznám meg ízelítőként különböző programokon és rendezvényeken.



Az előadások közben kiemelve lennének azok a látványosságokat, amelyeket az utazási iroda ajánl az ügyfeleinek.


Amennyiben felkeltettem az érdeklődésüket, várom a válaszukat.


Köszönettel :XX


2018. máj. 4. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1- Milyen nyelveken tartanál előadásokat, azt is írd bele.

2- Ezt fogalmazd át: “Az előadások közben kiemelve lennének azok a látványosságokat“

2018. máj. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nyau, macska vagyok.


Amúgy mit szeretnél, állást keresel vagy mi?

2018. máj. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!