Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem jó a munkahelyem, mit tegyek?

Nem jó a munkahelyem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ki akarok menni külföldre, de még sokat kell ahhoz itthon gyűjtenem. :(

A munkahelyen az a baj, hogy mindig engem csesztet a főnök, folyton beszologat, sűrűn rám jön a sírhatnek.. Nagyon bunkó.. A fizetés meg nagyon kevés :(


2018. máj. 5. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj máshova.
2018. máj. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondj fel.
2018. máj. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem első körben azért nem árt ha tartasz egy önvizsgálatot...Jogos dolgokért csesztet a főnök? Van igazság a szavaiban? Tényleg nem csinálsz jól valamit...ha ez a helyzet próbálj változtatni és hátha utána jobb lesz.


Ha nem és őszintén úgy érzed te 100%ot beleadsz a munkába jól is végzed akkor kifogtál egy arrogáns vezetőt...ebben az esetben azt kell mérlegelned, hogy megéri e ilyen körülmények közt ilyen fizetéssel itt maradni vagy váltanod kell.


Ezt a "külföldön minden jobb lesz" mentalitást én sosem csíptem, de te tudod. Azt azért remélem tudod, hogy nem csak a fizetés 2x annyi, és fel vagy készülve arra is hogy hogyan fogsz ott boldogulni...

2018. máj. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Beadod a felmondásod és keresel olyan helyet ami tetszik neked.


Tömören ennyi.

2018. máj. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
rugd ki a fönököt :D
2018. máj. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!