Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik dolgoztak/dolgoznak...

Akik dolgoztak/dolgoznak éjszakai műszakban milyenek a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Gondolkodom megpályázni egy munkát,de nem tetszik a kritériumok közül,hogy éjszakai műszakban is kell dolgozni.Soha nem dolgoztam még éjszaka és úgy érzem nem birnám.Egyik volt munkahelyemen 23h-ig dolgoztam,de sokszor előfordult,hogy éjfél után értem haza.Azóta vannak kisebb gondjaim a gyomrommal is.Volt ismerősöm aki éjszakai múszakban is dolgozott és azt mondta az nagyon kikészíti a gyomrot-ezért azt otthagyta.Valószínűleg nem mindenkire hat ez így.Egy másik ismerősnőm több mint tiz éve dolgozik három műszakban és azt mondja most negyven évesen úgy érzi váltani kellene meg nem biztos ezt birná a későbbiekben is.Elgondolkodtam ez megfelelő munka lenne-e számomra mivel már harminc felett vagyok.

2018. máj. 8. 22:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha full ebren kell lenni nem vallalnam.
2018. máj. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Amikor kezdtem ott dolgozni ahol éjszakás műszak is van az én gyomrom is megérezte hogy neki ez nem túl jó, főleg hogy este ebédeltem és hajnali 3 kor is ettem még. De egy idő után hozzá szoktam ehhez.

Az elalvással nem volt gondom, nem voltam ott álmos, meg amikor hazaértem nappal rögtön tudtam aludni. Amikor a gyomrom hozzá szokott már teljesen jól bírom.

2018. máj. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Folyamatos éjszakai műszakban többször is dolgoztam, nagyon szerettem. Viszont nekem kell vmi rendszer az életembe, váltott műszakot ezért sosem vállaltam. F 40
2018. nov. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!