Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ismertek jónak mondható...

South kérdése:

Ismertek jónak mondható cégeket a XV, XVI, XVII kerületben, ahol esetleg még jól is lehet keresni?

Figyelt kérdés

2018. máj. 10. 18:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"nem hiszem,hogy földhöz vágna egy jól müködő vállalatot"


azt te csak hiszed vagy hogy mondjam.


Én mire felvettek ide hogy megkeresem a 300.000-et 1 évig kerestem állást, szokásos "majd jelentkezünk" szövegek mentek, azóta nem hallottam a többi cégről.


Na szóval azért belegondolsz te azt hiszed az nem egy olyan hű de nagy összeg, és igen, 3 nap alatt elköltöd, de van ahol nem kapod meg.


Nekem is voltak helyek ahol mondták hogy tudnak adni 100.000 nettót, mondom az kevés akkor hagyjuk, mert ők csak ennyit tudnak adni.


Vagy valaki írta hogy elment egy céghez és minden hónapban csak 60.000-et kapott kézbe, szerződést nem is látott, máshova nem vették fel, ennyi pénzből kellett gazdálkodnia.

2018. máj. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Ahol 60 vagy 100ezret adnának,azt élből elutasítanám.

Annyi lenne csak az üzemanyag,akkor mi maradna?

De azért megkérdezném attól,aki ennyit ajánl,hogy ő mennyit keres,megtudna-e élni ebből az összegből.

Mindegy,kár is ezt tovább ragozni,mert naphosszat írhatnánk róla és szinte soha nem érnénk a végére.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

Én azért továbbra is szorgalmasan keresgélek,nem adom fel.

Hiszem,hogy amíg az esély nem nulla,addig még van remény:-)

2018. máj. 12. 19:06
 13/16 anonim ***** válasza:

"Annyi lenne csak az üzemanyag,akkor mi maradna? "


Hát ez benne a "lényeg".


Másként fogalmazva olyan lennél mint azok a rabszolgák akik a piramisokat felhúzták, kaptak enni meg inni, persze kb. olyan mintha kapnál napi 2-3 zsemlét meg egy pohát vizet, azt csá.


Másként fogalmazva ökörködés az egész, de ezek szerint vannak akik ennyire nem találnak semmit, én inkább vennék egy sátrat azt húznék innen.

2018. máj. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A fizetést nem az szerint ajánlják ki, hogy földhöz vágná e a céget. A munkaerőpiac olyan mint a zöldség piac.

Ha egy munkára van aki olcsóbban elvállalja, akkor nem adnak érte 300 ezret. Pl az én munkámra nem találnának ennyiért megfelelő tudású szakembert, ezért ennél is többet tudok kérni.

Tehát nem az a lényeg, hogy van e cég, aminél jól lehet keresni, hanem hol van olyan munkakör, amihez értesz és jól lehet vele keresni. Nem feltétlenül esik egybe.

2018. máj. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nagyon nem mindegy,mi a végzettséged,mennyi,milyen szakmai tapasztalatod van.

Nettó 300000ft iszanyatosan sok pénz.

Egy sima irodai munkára sehol nem fizetnek ennyit.

Egyébként,bár sose volt autónk,a 60000ft is rengeteg.Ezen kéne elgondolkodnod.

2018. máj. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"A fizetést nem az szerint ajánlják ki, hogy földhöz vágná e a céget. A munkaerőpiac olyan mint a zöldség piac.

Ha egy munkára van aki olcsóbban elvállalja, akkor nem adnak érte 300 ezret. Pl az én munkámra nem találnának ennyiért megfelelő tudású szakembert, ezért ennél is többet tudok kérni. "


Vagy ha valaki azt mondja egy cégnek hogy kér havi 300.000 Ft-ot és kevesebb nem jó neki, akkor senkit sem vesz fel a cég, megoldják átszervezéssel.

2018. máj. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!