Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek milyen volt az első...

Nektek milyen volt az első munkanapotok?

Figyelt kérdés
Hogyan éreztétek magatokat?

2018. máj. 10. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Igen
2018. máj. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Megijedtem a hirtelen rámzúdított felelősségtől, és elsírtam magam.
2018. máj. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy kis üzem volt, családias. Nagyon izgultam, hiába a szakmámon belül dolgoztam, mindenhol kicsit mások a szokások..Nagyon lassú voltam, mindenre 5x kérdeztem vissza, nem tudtam önállóan dolgozni. De hozzáteszem, ez nem valami retardáltaknak való kütyügyár volt, hanem itt mindenkinek mindenhez kellett értenie, és amire belejöttem valamibe már raktak a következő helyre hogy bele tanuljak.
2018. máj. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rosszul. Akkor tudatosult bennem hogy mostantól ez vár rám és hogy az iskolában nem is telt olyan lassan az idő...
2018. máj. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy melyik munkahelyemre vagy kíváncsi :D
2018. máj. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megdöbbentő.

Legutóbb pár perc ottlét után megkérdezte tőlem valaki, hogy miért nem százalékoltatom le magamat. Nem tudom honnan vette a bátorságot, honnan merítkezett, honnan volt ilyen jelegű infója. 4 nap után bedobtam a törölközőt.

2018. máj. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

:)

Az első munkanapom igazi munkahelyen mesébe illő volt. Előtte is dolgoztam diákmunkákat, de az igazi az teljesen más.


Annyi volt a dolgom, hogy beköltöztem a szolgálati lakásba, ahol egyes-egyedül én laktam. Átvittem egy másik épületből egy mosógépet centrifugával, meg egy tv-t, amit üzembe helyeztem. Bejártam a lakást, és szégyen-nem szégyen, úgy örültem, mint egy gyerek! Életem legjobb munkahelye volt a mai napig is, pedig volt egy pár azóta.

2018. máj. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!