Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen volt az első munkanapotok?

Milyen volt az első munkanapotok?

Figyelt kérdés

A jelenlegi helyeteken milyen volt az első nap? Milyen volt az összbenyomás (kollégák, főnök, munka, stb)

Azóta változott valami?


2011. szept. 17. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:

1 órát vártam a főnökömre, majd felhívtam mi legyen. Azt mondta keressek valakit aki mellé beállhatok és betanít. Mentem az irodába, mondtam adjanak valakit, mert unatkozom egyedül.. Adtak is. Mellette elvoltam délutánig. Délután haza.


Nálunk rendkívül bunkó banda volt 1-2 jó fej embert leszámítva. Nem szóltak semmit, csak bámultak ki a fejükből.


Azóta változás: Kiléptem innen, miután nem számoltak el nekem pár 100 munkaórát.

2011. szept. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én 3 órát vártam a főnökre, ültem egy irodában, és ennyi...kicsit ki is akadtam, mert egyedül dolgozom azóta is, szóval még a többiekkel sem tudtam beszélni...szóval egy kicsit elveszettnek éreztem magam, de azóta minden ok...nekem általában az első 3 hét a kritikus, uténa mindenhol megtalálom a helyem :D
2011. szept. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!