Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Diákmunkával vagy rendes...

Diákmunkával vagy rendes állással lehet többet keresni?

Figyelt kérdés
ha napi 6 órában szeretnék dolgozni.

2018. máj. 12. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Rendes állás,a diákmunka nagyon lehúzós tud lenni lehet,hogy ígérnek 1000-1200 forintot óránként de semmibe néznek és még le is vonnak ha közvetítőtöl vagy kint
2018. máj. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát amelyik hely többet mond, oda menjél.


Most mondok egy példát, mikor állást kerestem mondták menjek nagyobb nevű céghez, ott jobb a pénz.


Hát nem az lett, úgyhogy te is oda menj ahol többet adnak.

2018. máj. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Diákmunka.

Már vagy 5-6 éve is a diák szobatársam közölte, hogy 1000 Ft-os órabér alatt ki sem kel az ágyból, én meg mindennap szépen elballagtam a rendes munkahelyemre óránként 400 Ft-ért. Ennyit erről...

2018. máj. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
rendes állással keresek óránként 1650 et szakmunkásként gáz készülék szerelőként és nem Pesten úgy hogy pályakezdő vagyok,tavaly sulis év közbe árut töltöttem br1000ér és utáltam de még is jobb volt mint a meki ennyit erről :D
2018. máj. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Diákmunkával.


Évekkel ezelőtt vén okor létemre felvettek egy tescoba árut-feltölteni, volt, hogy reggel 6.00tól este 8.00-ig ott voltam. Kaptam nettó 85 ezret.


Diáklány, jött 3x a héten, 4 órákat csak a kasszában ült és utaltak neki nettó 40 ezret + utalvány.

2018. máj. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hol van olyan diákmunka ami minimál órabér felett fizet? :O
2018. máj. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyilván attól is függ, hogy mi a munka. De diákmunkából (iskolaszövetkezeten keresztül) csak 15% szja-t vonnak, míg a rendes munkából 33,5-et, szóval a közel hasonló bruttónak diákmunkánál magasabb a bruttója (viszont nincs se fizetett szabi, se táppénz, és se gyed, de álláskeresési nem jár utána).
2018. máj. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hármas válaszoló ne haragudj , de 400 fts órabérre mit hittél de komolyan?
2018. máj. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!