Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bankváltás diákmunkával?...

Bankváltás diákmunkával? Kicsit hosszú

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy mikor elkezdtem dolgozni diákmunkával az "anyám csináltatott Nekem szamlát az fhb-nál. Ilyen családi cuccba. És még nem töltöm be a 18at addig "uralkodik" a számlámon. Bármikor tudja a pénzemet rajta birizgálni. A lényegy hogy sose voltam a kedvenc gyereke anyámnak és mostanra meguntam hogy a semmiért képes szídni és utál. (Most nem ez a lényeg, csak egy részlet, hogy a kép egész legyen) A lényeg, hogy elkezdtem dolgozni, hogy elköltözzek minnél előbb. Viszont folyamatosan levon a számlamról naponta 2x v 3x 800-1300ft ig összegeket. Én ebből, se a testvéreim se latnak semmit. A kanjával szorakoznak belőle vesznek maguknak piát. Szóval szeretném valahogy kizárni őt, hogy ne tudjon a pénzemen élősködni. (Amiert annyira bosszant, hogy soha nem dolgozott szinte. Segélyekből él/ünk... szerintem ezt a segélyrendszert bekéne szüntetni mert undorító... es szégyenlem magam miatta... és meg régebben is amikor dolgoztam több mint 100ezret lenyúlt tőlem úgy, hogy "nem tudtam" csak én azért nem vagyok hülye. És még "kölcsön" is kért örökbe) szóval mi a módja, hogy bankot váltsak illetve kizárjam a dolgaimból? Tudom, h a 18at megvárnám jó lenne ez a számla is. De addig hány százezret nyúljon le? Mikor levedlett cuccokban jártam míg nem kezdtem el dolgozni és hasonlók. Csak azért írom ezeket, h ne kezdjétek el védeni. Mert nem véetlenül akarok elszakadni 100%an.
2018. máj. 9. 10:50
 1/1 anonim ***** válasza:
18 év alatt nem lehet egyedül bankszámlán. Vagy édesanyád vagy édesapád társtulajdonosa kell, hogy legyen a számlának. (Tehát ha esetleg édesapád él és benne jobban megbízol akkor nyírtass vele egy másik bankszámlát.)
2018. máj. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!