Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem képesek páran...

Miért nem képesek páran elhinni itt, hogy van aki tényleg szereti a munkáját?

Figyelt kérdés

Az előbb valamelyik kérdésnél valaki azt írta, hogy minden értelmes ember számára a munka egy szükséges rossz, amit azért csinál, hogy fedél legyen a feje felett és legyen mit ennie.


Tényleg ennyire hihetetlen, hogy vannak páran (nem is olyan kevesen), akik tényleg szeretik a munkájukat?


2018. máj. 15. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Az emberekre nem lehet ráerőltetni a vélemènyünket. :)
2018. máj. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%

"Az előbb valamelyik kérdésnél valaki azt írta, hogy minden értelmes ember számára a munka egy szükséges rossz, amit azért csinál, hogy fedél legyen a feje felett és legyen mit ennie."


Mert egy értelmes embernek van jobb dolga is mint másnak keccsölni azért hogy másnak jó legyen ő meg kapja a morzsákat... azért.


Mert egy értelmes ember felismeri hogy a munka az csak az élet elba.------szása egy szükséges rossz meg kell lennie de tudjuk le hamar és szarjunk rá egyébként mert nem ez az élet, a munka az olyan mint feltörni a diót.

Fel kell törni a héjat az a munka és benne az élet a lényeg.

De ki az a barom akinek a héj kell???? AKi abban látja az értelmet a jót? Hát az egy barom.


Na ez pont ilyen.

2018. máj. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, ez hasonlóan nagy hülyeség volt, mint a kérdésben szereplő állítás. Nem lehet, hogy azt is te írtad?
2018. máj. 15. 19:59
 4/10 anonim válasza:
Én ÍGY gondolom és senki ember a földön meg nem győzhet hogy másképp gondoljam.
2018. máj. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez a kamutroll. Őszerinte csak sz*r munkahelyek léteznek, g*ci, csaló, diktátorjellemű, kizsákmányoló főnökökkel. Aki más állít, az alávaló hazudozó.
2018. máj. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Emberek még azzal sem vagytok tisztában hogy csak ki vagytok használva morzsákért...és még szeretitek is .


Nem hiába mondják azt hogy az a jó rabszolga amelyik nem tudja magáról hogy rabszolga.


Egészségetekre.

Szeressétek csak.

2018. máj. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6: Mert te talán mást csinálsz?
2018. máj. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez kb. annyira ésszerű elgondolás mint:

Nekem még sosem volt rendes párkapcsolatom. Akkor ez azt jelenti, hogy lehetetlen normális párkapcsolatot találni, aki mást állít, hazudik.

Én világéletemben kettes voltam matematikából. Tehát biztos, hogy igazából mindenki kettes. Aki ennél jobb osztályzatot kap, azok mind lefizették a tanárokat, meg a vizsgáztatókat. Másképp nem is lehet.

Amire én allergiás vagyok, arra biztos, hogy mindenki allergiás. Csak társaságban visszatartják, és amikor egyedül maradnak, szétprüszkölik magukat.

2018. máj. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"Emberek még azzal sem vagytok tisztában hogy csak ki vagytok használva morzsákért...és még szeretitek is."


Még mindig nem sikerült túllépni az anyagiakon?

Szerinted a tanárnak nem jó érzés, amikor a diákja valamit megért? Amikor megköszöni neki, hogy felkészítette az érettségire?

Szerinted az orvosnak nem jó érzés, amikor megmenti a haldoklót? Amikor megköszönik neki ezt a hozzátartozók?

Szerinted a programozónak nem jó érzés, amikor végre kész az alkalmazás, és működik? Látni, hogy a semmiből egy működő dolgot alkotott?

Az asztalosnak, amikor elkészül az asztal?


Ennyire nehéz elképzelni, hogy valakinek örömöt okoz a munkája?

2018. máj. 17. 16:26
 10/10 anonim ***** válasza:
9: Mondom, őszerinte, ha neki sz*r, és egy merő szívás az élete, akkor biztos, hogy mindenkinek az, csak nem vallják be.
2018. máj. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!