Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan ember aki szereti a...

Van olyan ember aki szereti a munkáját?

Figyelt kérdés
2017. nov. 12. 08:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen szívesen csinálom.
2017. nov. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
El sem tudnám képzelni, hogy hosszabb távon a nap nagy részében olyasmivel foglalkozzak, amit nem szeretek.
2017. nov. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a szülői ház gazdaságában tevékenykedtem és mellette nem dolgoztam sehol, imádtam azt csinálni és maga volt a mennyország. A következő két idézet teljesülése miatt szerettem:


"A sikeres ember az, aki reggel felkel, este lefekszik, és közben azt csinálja, amihez kedve van."

(Bob Dylan)


"A boldogság ott kezdődik, amikor azt csinálsz, amit akarsz, és nem azt, amit mondanak."


Diplomával sem találtam jobb állást, amire azt mondhattam volna hogy szeretem csinálni. Lehet hogy van évi 1 millió dolláros öltönyös amerikai (álom)állás, de oda mégis időre be kell járni. És nem hinném hogy reggel felébred, nyújtózkodik egyet majd azt sóhajtja hogy "Na, azt hiszem ma kimotorozok Németországba, ott még nem jártam eleget."

2017. nov. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
én, és elég sok más munkát is szeretek
2017. nov. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A másodállásomat szeretem, azt élvezem csinálni, de nem azért, mert oda nem kell bejárnom, hanem mert a feladatok olyanok, különösen az egyik része, és azon vagyok, hogy előbb-utóbb főállásban is ilyesmivel foglalkozhassak. A jelenlegi főállásom ettől távol áll, de a számlákat fizetni kell, és arra csak a másodállásomból nem kapok eleget, lépek, amint tudok.
2017. nov. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, olyat nem is tudnék, legalábbis nem napi napi szinten amit nem szeretek. Ahhoz nagyon nagy szükség kellene. De inkább legyen kevesebb pénz kellemes munkával, jó kollégákkal, mint sok pénz és depresszió...
2017. nov. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem szeretném akkor nem is csinálnám.
2017. nov. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem a munkavégzéssel van bajom, hanem 1-2 kollégával, akik bizony meg tudják azt is utáltatni, amit egyébként szerettem. Nálam valóban az otthoni munkavégzés lenne ideális.
2017. nov. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a munkámat és többnyire a kollégákat is.
2017. nov. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
Esetleg a parlamenti tulkok meg a semmittevészek, akik csak mondani tudják: "dolgozom";)
2017. nov. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!