Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez lehetséges majd a jövőben?

Ez lehetséges majd a jövőben?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok a jövőmet tervezem amihez nekem nem diplomára hanem pénzre van szükségem(otthont szeretnék). 18 évesen érettségizek, utána okj pénzügy számvitel szakot elvégeznék ha sikerülne. Hétfőtől-péntekig irodai állás és hétvégén gyárban 12 órázás. Ilyet a törvény enged, hogy egyszerre két munkahelyen dolgozhassak?
2018. máj. 17. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Tehát hétfő péntek irodai munka, ok.


Hétvégén gyári munka, ok, rendben.


Akkor már csak éjjelre kell valami meló, mondjuk biztonsági őr?

2018. máj. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Cuki...😂

Nem hogy olyat tanulnál, amivel 1 melóval jól jereshetnél, hanem Te meg inkabb gyárban meloznál hétvégén 13 óraban...

2018. máj. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedvesek vagytok... Pénzügy számvitel szakot tanulok és nekem havi 160ezer ftos fizetés kevés. Lehet neked elég annyi fizetés de nekem minden álmom, hogy minél előbb elszabaduljak itthonról. A diplomával is egyesek kitörölhetik a seggük mert ugyanugy gyárban rohadnak vagy munkájuk sincs. Én meg feleslegesen nem fogok 5-6 évig még tanulni a semmiért. Addig dolgoznék így amíg nem lenne meg a pénz egy alkalmas lakásra.. Lehet te azért reagálsz így mert a kiskereseteddel meg vagy albérletben, de engem nem vonz a panel élet. És még a tanárok is szarul keresnek aztán diplomások hoppá....
2018. máj. 17. 19:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hogy megtanulnál egy két normális szakmunkát,félholtra kereshetnéd magad.
2018. máj. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jajj már báttya.... ne játszd a felnöttet... ha te azt gindolod, hogy ze a hétfötől péntekig tartó biszem basz.om irodai valamivel, meg a hétvégi 12 órás műszakkal te egy lakást összefogsz szedni, akkor te nagyon egy buta gyerek vagy, akinek.fingja sincs az életről.....

Az mar alapból gáz, hogy ebben gondolkodsz, es nem egy normalis szakmában, amivel alapból jól keresel....

Na mindegy is... üdv egy általad megkeseredettnek tartott ember, akinek.a fizuja netto 400k, és van saját családiháza...

2018. máj. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!